Kariéra vo Wellness Patince ****

Kuchár / Pomocný kuchár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné riadenie a kontrola zmeny v kuchyni
  • Príprava studených, teplých, diétnych a múčnych jedál, šalátov, špecialít domácej a medzinárodnej kuchyne
  • Zodpovednosť za kvalitu, vzhľad, expedíciu a správnu teplotu podávaných jedál
  • Dodržiavanie technologických postupov
  • Vykonávanie mesačnej inventúry zvereného tovaru
  • Sledovanie nových trendov v oblasti gastronómie a ich uplatňovanie v praxi
  • Dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných predpisov
  • Spolupráca pri zostavovaní a la carte menu

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rastu
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Účasť na veľtrhoch a workshopoch
  • Možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania
  • Zamestnanecké benefity – jazykové kurzy, tréningové programy
  • Motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy

Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, pohostinstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Pokročilý (C1) alebo

Maďarský jazyk – Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo – základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

áno
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • vzdelanie v odbore
  • prax v zahraničí a skúsenosti z hotelovej prevádzky 3* a 4* hotela výhodou
  • práca s PC – MS Office, Internet, Hotelový softvér HANSA (zaučíme)
  • znalosť AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni
  • znalosť maďarského jazyka vítaná
  • vysoké pracovné nasadenie a ochota pracovať nadčas
  • profesionálne a príjemné vystupovanie
  • pozitívny prístup k práci a otvorenosť k zmenám
  • skúsenosť s organizáciou, vedením a motiváciou pracovníkov
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť, kreativita, flexibilita, ochota
  • komunikatívna, dynamická osobnosť, tímový hráč
  • zmysel pre detail a inovácie, orientácia na výsledok

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požadujeme zaslať motivačný list a profesijný životopis.
Vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.
Všetky osobné údaje, ktoré nám poskytnete, považujeme v zmysle zákona o ochrane osobných údajov za dôverné.

Adresa spoločnosti

WELLNESS s.r.o.

431

946 39 Patince

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Novosádová

E-mail: asistent@wellnesspatince.sk