11 rokov sme s Vami

Wellness Hotel Patince****, ktorý otvoril brány svojim návštevníkom v júli 2006, sa nachádza na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince (15 km od Komárna, smer Štúrovo). V hoteli sa nachádza najväčší zážitkový krytý bazén na Slovensku, ktorý je súčasťou bazénového sveta vrátane detského bazéna a kľudového bazéna. V saunovom svete nájdete 4 druhy sáun, ľadový relax, Kneippov kúpeľ a jacuzzi.

Hotel a jeho služby sa snažíme neustále skvalitňovať a rozširovať, preto sme od leta 2007 sprevádzkovali nové vonkajšie bazény s atrakciami a detským ihriskom a zrekonštruovali športoviská – tenisový kurt, volejbalové/basketbalové ihrisko, beach volejbal.

Začiatkom roka 2009 sme otvorili nový pavilón hotela s rozšíreným kongresovým centrom s kapacitou až 340 miest. Pre väčší komfort našich hostí sme vybudovali izby rodinného typu, De Luxe mezonetové izby pre náročnejších a ďalšie 3 luxusné apartmány.

V júli 2017 sme vo Wellness Hotel Patince **** oslávili naše 11 narodeniny. Našich prvých 11 rokov , ktoré sú plné prekrásnych spomienok, ktoré sme spoločne prežili možno práve s Vami !

Pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov.