Aktuálne informácie

WHP_letný pobyt_webcover2

05.05.2022

 

Rezervujte si letný pobyt

Milí priatelia,
radi vás opäť uvidíme v našom hoteli počas letných mesiacov. Aj tento rok máme pre vás pripravené množstvo aktivít a zábavného programu v rámci nášho Letného pobytu. Už teraz si ho viete rezervovať cez našu stránku, alebo priamo u kolegov na rezervačnom oddelení.

 

letny-pobyt_2022

 

Letný pobyt

1.7. – 1. 9. 2022

Doprajte si v lete oddych s najbližšími. Zregenerujte svoj organizmus a načerpajte novú energiu vďaka blahodarným účinkom termálnej vody. Užite si leto plné slnka, skvelých zážitkov, zábavy a oddychu. Rezervujte si letný pobyt pri bazénoch s množstvom aktivít a animácií pre celú rodinu. V cene tohto pobytu Vám každý deň pribúdajú rôzne služby, wellness & spa procedúry, športové aktivity, či špeciálne bonusy.

 

Pozrite si LETNÝ POBYT

 

Otvárame v druhej polovici júna

Vážení hostia,

vzhľadom na prebiehajúce rekonštrukčné práce máme celý hotel spolu bazénovým a saunovým svetom momentálne zatvorený. Znovuotvorenie hotela máme naplánované v priebehu druhej polovice mesiaca jún. O presnom termíne Vás budeme čoskoro informovať.

Ďakujeme za porozumenie, podporu a už teraz sa na Vás tešíme.

 

 

V prípade otázok alebo informácií nás kontaktujte: 

Rezervačné oddelenie: rezervacie@wellnesspatince.sk alebo +421917654875

Recepcia: recepcia@wellnesspatince.sk  alebo +421918886715

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie