Animačný program – Jarné prázdniny

Flippy maskot

Bratislavský, Nitriansky a Trnavský kraj

14.2. PIATOK

18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM  – Reštaurácia
19:00 – 20:00 TURNAJ V STOLNOM FUTBALE – pre deti i dospelých – Bowling bar

15.2. SOBOTA

08:30 – 09:30 POWERJOGA – KS Juh
09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 BALÓNOVÉ KREÁCIE – Foyer A
11:30 – 12:00 BAZÉNOVÉ SÚŤAŽE – Bazénový svet
14:20 – 15:20 NORDIC WALKING – Zraz pri recepcii
15:00 – 17:00 KREATÍVNE DIELNIČKY – Foyer A
16:00 – 16:20 AQUA AEROBIC – Bazénový svet
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 MINIDISCO – Bowling Bar

16.2. NEDEĽA

08:30 – 09:30 POWERJOGA – KS Juh
09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 RANNÁ ROZCVIČKA – KS Juh
11:30 – 12:00 AQUAGYM – Bazénový svet
15:00 – 15:30 POOBEDNÁ PRECHÁDZKA (v prípade priaznivého počasia) – Zraz na recepcii
16:00 – 17:00 MAĽOVANIE NA TVÁR – Foyer A
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 PREMIETANIE ROZPRÁVKY – KS Sever

17.2. PONDELOK

09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 DETSKÝ TURNAJ V STOLNOM FUTBALE – Veľký detský kútik
11:30 – 12:00 BAZÉNOVÉ SÚŤAŽE – Bazénový svet
14:00 – 15:00 POOBEDNÁ PRECHÁDZKA (v prípade priaznivého počasia) – Zraz pri recepcii
15:30 – 16:00 MAĽOVANIE NA TVÁR – Foyer A
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 DARTS – TURNAJ V ŠÍPKACH – Bowling Bar

18.2. UTOROK

09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 BALÓNOVÉ KREÁCIE – Foyer A
11:30 – 12:00 AQUAGYM – Bazénový svet
14:00 – 16:00 KREATÍVNE DIELNIČKY – Foyer A
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 MINIDISCO – Bowling Bar

19.2. STREDA

09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 RODINNÉ SÚŤAŽE – Foyer A
11:30 – 12:00 BAZÉNOVÉ SÚŤAŽE – Bazénový svet
14:00 – 15:00 DETSKÝ TURNAJ V STOLNOM FUTBALE – Veľký detský kútik
15:30 – 16:00 MAĽOVANIE NA TVÁR – Foyer A
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 PREMIETANIE ROZPRÁVKY – KS Sever

20.2. ŠTVRTOK

09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 RANNÁ ROZCVIČKA – KS Juh
11:20 – 11:50 AQUAGYM – Bazénový svet
15:00 – 16:00 BALÓNOVÉ KREÁCIE – Foyer A
16:00 – 17:00 DETSKÝ TURNAJ V STOLNOM FUTBALE – Veľký detský kútik
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 KVÍZ PRE CELÚ RODINU – Bowling Bar

21.2. PIATOK

09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 BALÓNOVÉ KREÁCIE – Foyer A
11:20 – 11:50 BAZÉNOVÉ SÚŤAŽE – Bazénový svet
15:00 – 16:00 POOBEDNÁ PRECHÁDZKA (v prípade priaznivého počasia) – Zraz na recepcii
16:00 – 17:00 MAĽOVANIE NA TVÁR – Foyer A
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 MINIDISCO  -Bowling Bar

22.2. SOBOTA

08:30 – 09:30 POWERJOGA – KS Juh
09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 DETSKÝ TURNAJ V STOLNOM FUTBALE – Veľký detský kútik
11:20 – 11:50 AQUAGYM – Bazénový svet
14:20 – 15:20 NORDIC WALKING S INŠTRUKTORKOU – Zraz na recepcii
15:00 – 17:00 KREATÍVNE DIELNIČKY – Foyer A
16:00 – 16:20 AQUA AEROBIC – Bazénový svet
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 PREMIETANIE ROZPRÁVKY – KS Sever

23.2. NEDEĽA

08:30 – 09:30 POWERJOGA – KS Juh
09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 10:30 BALÓNOVÉ KREÁCIE – Foyer A

Banskobystrický, Žilinský a Trenčiansky kraj

26.2. STREDA

18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 DARTS – TURNAJ V ŠÍPKACH – Bowling Bar

27.2. ŠTVRTOK

09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 BALÓNOVÉ KREÁCIE – Foyer A
11:20 – 11:50 AQUAGYM – Bazénový svet
15:00 – 15:30 BAZÉNOVÉ SÚŤAŽE – Bazénový svet
16:00 – 17:00 RODINNÉ SÚŤAŽE – Foyer A
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 TURNAJ V BILIARDE – Bowling Bar

28.2. PIATOK

09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 DETSKÝ TURNAJ V STOLNOM FUTBALE – Veľký detský kútik
11:20 – 11:50 BAZÉNOVÉ SÚŤAŽE – Bazénový svet
15:00 – 16:00 POOBEDNÁ PRECHÁDZKA (v prípade priaznivého počasia) – Zraz na recepcii
16:00 – 17:00 MAĽOVANIE NA TVÁR – Foyer A
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 PREMIETANIE ROZPRÁVKY – KS Sever

29.2. SOBOTA

08:30 – 09:30 POWERJOGA – KS Juh
09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 RANNÁ ROZCVIČKA – KS Juh
11:00 – 12:00 DETSKÝ TURNAJ V STOLNOM FUTBALE – Veľký detský kútik
14:20 – 15:20 NORDIC WALKING S INŠTRUKTORKOU – Zraz na recepcii
15:00 – 17:00 KREATÍVNE DIELNIČKY – Foyer A

16:00 – 16:20 AQUA AEROBIC – Bazénový svet
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 MINIDISCO – Bowling Bar

1.3. NEDEĽA

08:30 – 09:30 POWERJOGA – KS Juh
09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 10:30 BALÓNOVÉ KREÁCIE – Foyer A

Košický a Prešovský kraj

4.3. STREDA

18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 PREMIETANIE ROZPRÁVKY – KS Sever

5.3. ŠTVRTOK

09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 RANNÁ ROZCVIČKA – KS Juh
11:20 – 11:50 AQUAGYM – Bazénový svet
15:00 – 16:00 BALÓNOVÉ KREÁCIE – Foyer A
16:00 – 17:00 DETSKÝ TURNAJ V STOLNOM FUTBALE – Veľký detský kútik
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 KVÍZ PRE CELÚ RODINU – Bowling Bar

6.3. PIATOK

09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 BALÓNOVÉ KREÁCIE – Foyer A
11:20 – 11:50 BAZÉNOVÉ SÚŤAŽE – Bazénový svet
15:00 – 17:00 KREATÍVNE DIELNIČKY – Foyer A
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 MINIDISCO – Bowling Bar

7.3. SOBOTA

08:30 – 09:30 POWERJOGA – KS Juh
09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 11:00 BALÓNOVÉ KREÁCIE – Foyer A
11:20 – 11:50 BAZÉNOVÉ SÚŤAŽE – Bazénový svet
14:20 – 15:20 NORDIC WALKING S INŠTRUKTORKOU – Zraz na recepcii
15:00 – 17:00 KREATÍVNE DIELNIČKY – Foyer A
16:00 – 16:20 AQUA AEROBIC – Bazénový svet
18:30 – 18:40 VEČERA S FLIPPYM – Reštaurácia
19:00 – 20:00 MINIDISCO – Bowling Bar

8.3. NEDEĽA

08:30 – 09:30 POWERJOGA – KS Juh
09:00 – 09:10 RAŇAJKY S FLIPPYM – Reštaurácia
10:00 – 10:30 MAĽOVANIE NA TVÁR  – Foyer A

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ.

Milé detičky, želáme vám prázdniny plné pohody a zábavy!