Letný animačný program

Animátor pre deti Wellness Hotel Patince

PONDELOK

09:00     Raňajky s Flippym – Reštaurácia

10:00     Maľovanie kriedami – Pred hotelom

11:00     Petanque – Vonkajší areál – pri bufete

14:00     Vyhliadková plavba – Marina patince

15:00     Trampolínovanie – Vonkajší areál

16:00     Maľovanie na tvár – Vonkajšie bazény

18:30     Večera s Flippym – Reštaurácia

19:30     Bowlingový turnaj – Bowling bar

UTOROK

09:00     Raňajky s Flippym – Reštaurácia

10:30     Bazénové súťaže – Vonkajšie bazény

11:00     Balónové kreácie – Vonkajší areál – pri bufete

15:00     Voleljbal – Vonkajší areál

16:15     Aquagym – Vonkajšie bazény

18:30     Večera s Flippym – Reštaurácia

19:30     Turnaj v stolnom futbale – Bowling bar

STREDA

09:00     Raňajky s Flippym – Reštaurácia

10:00     Salón krásy  – Vonkajší areál – pri bazénoch

14:00     Vyhliadková plavba  – Marina patince

15:00     Závody na vodných bicykloch – Vonkajší areál – jazero

16:00     Turnaj v pieskovom futbale – Vonkajší areál

18:30     Večera s Flippym – Reštaurácia

19:30     Minidisco – Bowling bar

ŠTVRTOK

09:00     Raňajky s Flippym – Reštaurácia

10:30     Bazénové súťaže – Vonkajšie bazény

11:00     Volejbal – Vonkajší areál

15:00     Balónové kreácie – Vonkajší areál – pri bufete

16:15     Aquagym – Vonkajšie bazény

18:30     Večera s Flippym – Reštaurácia

19:30     Premietanie rozprávky – KS Sever

PIATOK

09:00     Raňajky s Flippym – Reštaurácia

10:00     Turnaj v pieskovom futbale – Vonkajší areál

11:00     Petanque – Vonkajší areál – pri bufete

15:00     Trampolínovanie – Vonkajší areál

16:00     Maľovanie na tvár – Vonkajšie bazény

18:30     Večera s Flippym – Reštaurácia

19:30     Bowlingový turnaj – Bowling bar

SOBOTA

09:00     Raňajky s Flippym – Reštaurácia

10:00     Balónové kreácie – Vonkajší areál – pri bufete

11:00     Kŕmenie afrických sumcov – Rímsky kúpeľ

14:00     Vyhliadková plavba – Marina patince

15:00     Volejbal  – Vonkajší areál – pri bufete

16:15     Aquagym – Vonkajšie bazény

18:30     Večera s Flippym – Reštaurácia

19:30     Premietanie rozprávky – KS Sever

NEDEĽA

09:00     Raňajky s Flippym – Reštaurácia

10:30     Bazénové súťaže – Vonkajšie bazény

11:00     Kŕmenie afrických sumcov – Rímsky kúpeľ

15:00     Závody na vodných bicykloch – Vonkajší areál

16:15     Aquagym – Vonkajšie bazény

18:30     Večera s Flippym – Reštaurácia

19:30     Rodinný kvíz – Bowling bar

Zmena programu vyhradená.