Beauty

Tvárové a telové ošetrenia

Špičkovo vyškolené kozmetičky a maséri sa postarajú o Vašu pohodu a krásu. Ponúkame Vám široký výber kozmetických prípravkov značky MARY COHR bez geneticky upravených zložiek, parabénov a chemických filtrov na ošetrenie pleti a celého tela.

Cenník kozmetických procedúr nájdete tu.

Ošetrenie podľa typu pleti

Zverte sa do rúk našich odborníčiek a doprajte si 50 minútový relax v podobe tvárového peelingu, masáže a pleťovej masky. Vaša pleť bude pôsobiť zdravo a oddýchnuto.

Hĺbkové čistenie pleti

Doprajte si šetrnú starostlivosť o Vašu pleť v podobe peelingu, hĺbkového čistenia a pleťovej masky. Pravidelné čistenie pleti Vám zaručí zdravý vzhľad a krásnu pokožku.

Čokoládová pleťová maska s pravou čokoládou 98%

Čokoterapia je výborným prostriedkom ako sa zbaviť zlej nálady a depresei. Doprajte si relaxačnú pleťovú masku s pravou čokoládou obsahujúcou až 98% kakaa. Vaša pleť bude po nej hydratovaná, vyživená a nádherne jemná.

Detoxikačná pleťová maska

Detoxikačná maska zbaví Vašu pleť škodlivín – pomáha vylučovať odumreté bunky, zároveň účinne regeneruje pokožku, reguluje pH pokožky, čistí, vyhladzuje a rozjasňuje pleť. Je vhodná pre všetky typy pleti.

Pleťová maska podľa typu pleti

Základom pre získanie krásnej a zdravej pokožky je jej denno-denná starostlivosť. Doprajte svojej pokožke potrebnú starostlivosť v podobe pleťovej masky, ktorá je určená pre presný typ Vašej pleti.

Čokoládová masáž tváre a dekoltu s pravou čokoládou 98%

Doprajte si dokonalý relax v podobe čokoládovej masáže tváre a dekoltu,  pri ktorej sa používajú pravé čokoládové dukátiky s 98% obsahom kakaa rozpúšťané v bio mandľovom oleji. Čokoláda je výborná na vyhladenie a skrášlenie pokožky. Pleť je po masáži nádherne jemná a krásne vonia.

Relaxačná masáž tváre a dekoltu

Relaxačná masáž tváre Vám uvoľní myslel, zároveň vyčistí, vyživí, rozjasní a posilní Vašu pleť.

Antimigrenózna masáž tváre *NOVINKA*

Antimigrenózna masáž je relaxačná masáž tváre pri ktorej sa pôsobí na akupresúrne body. Masáž je vhodná ako prevencia proti migréne, odstraňuje bolesti a únavu.

Povzbudzujúci telový peeling s výberom  z troch vôni podľa aktuálnej ponuky

Doprajte si šetrnú starostlivosť o vašu pokožku v podobe peelingu. Hlavnou úlohou peelingu je odstrániť odumreté bunky z povrchu pokožky. Po jeho použití sa pokožka vypne, vyzerá mladistvejšie a pôsobí sviežo.

Aromatická relaxačná masáž s masážnou sviečkou s výberom z troch vôní *NOVINKA*

Nezabudnuteľná masáž masážnou sviečkou, po ktorej Vaša pokožka ostane jemná, hydratovaná, regenerovaná, hodvábne hladká a neodolateľne voňajúca.

Aromatické ošetrenie tela ( peeling + masáž s masážnou sviečkou z výberom troch vôní podľa aktuálnej ponuky)

Peeling Vašu pokožku prečistí, zbaví ju toxínov a krásne rozjasní. Relaxačná masáž masážnou sviečkou Vašu pokožku dokonale prevonia, dopraje Vášmu telu uvoľnenie a relaxáciu.

Cenník ostatných tvárových a telových ošetrení nájdete tu.

Čaro Provensálska

Ponorte sa do zmyselnej a opojnej vône levandule a doprajte svojmu telu dokonalý zážitok z oddychu. Olej z levandule upokojí Vašu myseľ, podporuje uvoľnenie a pomáha pri bolestiach kostí a svalov.  Vaša pokožka zostane dokonale jemná, hydratovaná, omladená a neodolateľne voňajúca.Tieto neodolateľné ošetrenia Vám doprajú skutočný pocit znovuzrodenia.

Uvoľňujúci kúpeľ s levanduľou

Kúpeľ s hlbokou vôňou, obsahujúci esenciálne oleje a prírodné kvety levandule. Zbaví Vás stresu, napätia a podráždenosti. Pomáha pri poruchách spánku, zápalov a začervenania kože.

Provensálsky telový peeling

Telový peeling vďaka svojmu zloženiu (soľ, aloe vera, levanduľový olej) otvorí kožné póry, rozjasní Vašu pokožku a zbaví ju toxínov. Má hydratačné účinky  a je odporúčaný ako prevencia proti celulitíde. Vaša pokožka ostane vláčna, hydratovaná a vyživená.

Relaxačná provensálska masáž

Nezabudnuteľná masáž masážnou sviečkou, po ktorej Vaša pokožka ostane jemná, hydratovaná, regenerovaná, hodvábne hladká a neodolateľne voňajúca.  Masážna sviečka sa taví pri nízkej teplote a obsahuje prírodné ingrediencie (jojobový, arganový olej, bambucké maslo, vitamín E, esenciálne oleje).

Provensálsky zábal

Uvoľnite sa a doprajte svojmu telu relax a pocit znovuzrodenia. Telová maska má spevňujúci účinok, pridané minerály a bylinky Vašu pokožku zjemnia a vyhladia. Levanduľový olej Vaše telo uvoľní a uľaví aj od bolesti kostí a svalov.

Levanduľové ošetrenie  „ Čaro Provensálska “

Peeling Vašu pokožku prečistí, zbaví ju toxínov a krásne rozjasní. Relaxačná masáž masážnou sviečkou Vašu pokožku dokonale prevonia, dopraje Vášmu telu uvoľnenie a relaxáciu.

Levanduľové pohladenie „ Čaro Provensálska “

Spojením prečisťujúceho peelingu a výživného zábalu bude Vaša pokožka zjemnená a vyhladená. Po ošetrení sa budete cítiť ako znovuzrodení. Levanduľové relaxačné vankúšiky uľavia bolestiam hlavy, opuchom očí a celkovému preťaženiu organizmu.

Cenník čaro Provensálska nájdete tu.