close close

Aktuálne informácie o opatreniach

»

Certifikát od Únie materských centier

Wellness Hotel Patince získal dňa 2.10.2020 od Únie materských centier certifikát Zariadenie priateľské k deťom a rodinám. Certifikát potvrdzuje splnenie stanovených kritérií na najvyššiu úroveň 5*. 

 

nove_logo_vstupte

Logo potvrdzujúce získaný certifikát

 

Informácie o kampani

Kampaň “Vstúpte s dieťaťom” je dlhoročnou kampaňou Únie materských centier. Ako sa uvádza na ich stránke: “Od roku 2005 kampaň významne prispieva k tomu, aby slogan „Vstúpte s dieťaťom” bol nielen prosbou a želaním, ale prirodzeným právom každého z nás. Aby sa rodičia s malými deťmi cítili na verejnosti akceptovaní a prítomnosť detí v kočíku bola v každom zariadení prijímaná bez výhrad.” Ciele kampane ako aj vysvetlenie symbolu kampane a jej úspechov si môžete prečítať na stránke Únie materských centier.

 

Splnené požiadavky

V rámci certifikácie sme splnili tieto požiadavky: prorodinná atmosféra, bezbariérovosť, ústretový personál, nefajčiarske prostredie, detská stolička, detská postieľka, rodinné zľavy, detský kútik, detské menu, dojčiaci kútik, vonkajšie ihrisko, priestor na odkladanie kočíka, prebaľovací pult, detské príbory, poháre, nápoje, požičiavanie Babyphone, nočníka, resp.redukciu na WC, vaničky, diétne stravovanie, požičiavanie bicyklov,spoločenských hier, opatrovateľská služba, bazén pre deti, vnútorné ihrisko, sauna pre deti, organizovanie programu pre celú rodinku.

 

Ďakujeme veľmi pekne za toto ocenenie, ktoré nás motivuje aj naďalej zlepšovať naše produkty a služby, aby sa u nás naši hostia cítili čo najlepšie.

 

Certifikát UMC