close close

Aktuálne informácie o opatreniach

»

Čo môžete zažiť počas vyhliadkovej plavby?

Z prístavu Patince môžete absolvovať vyhliadkové plavby loďou po Dunaji. Počas plavby budete môcť spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov.

Loď Wellness1

 

Od apríla do júla sa pravidelné vyhliadkové plavby konajú každú sobotu o 14:00 hodine, ostatné dni na základe objednávky alebo dohody. V mesiacoch júl a august sa budú pravidelné plavby konať v pondelok, stredu a sobotu o 14:00 hodine. Počas špeciálnych tematických pobytových balíkov máte možnosť vyskúšať si vyhliadkovú plavbu aj v sprievode animátorov s množstvom sprievodných aktivít.

Počas plavby si deti môžu vyskúšať aké je to kormidlovať loď a dostanú aj diplom od nášho kapitána.

Cena plavby:
dospelá osoba 8 €
dieťa do 12 rokov 4 €
dieťa do 6 rokov zdarma

Informácie a nahlasovanie:

recepcia hotela: + 421 35 79 08 500, wellnesspatince@wellnesspatince.sk alebo pristav@wellnesspatince.sk

Firemné eventy

V prípade záujmu je možné zabezpečiť plavby a výlety podľa individuálnych požiadaviek. Na lodi možnosť ochutnávky vín, živá aj reprodukovaná hudba. Pre firmy vieme zabezpečiť špeciálny program, ochutnávky vín a páleniek. Areál prístavu je v lone prírody, s veľkou trávnatou plochou vhodnou na outdoorové teambuildingové aktivity. O bližšie informácie, či ponuku si môžete požiadať na tel. č.: +421 915 993 970 alebo mailom na obchod@wellnesspatince.sk

 

Viac informácií o prístave

 

 

Pozrite si naše pobytové balíky