Čo môžete zažiť počas vyhliadkovej plavby?

Z prístavu Patince môžete absolvovať vyhliadkové plavby loďou po Dunaji. Počas plavby budete môcť spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov.

Loď Wellness1

 

Od apríla do júla sa pravidelné vyhliadkové plavby konajú každú sobotu o 14:00 hodine, ostatné dni na základe objednávky alebo dohody. V mesiacoch júl a august sa budú pravidelné plavby konať v pondelok, stredu a sobotu o 14:00 hodine. Počas špeciálnych tematických pobytových balíkov máte možnosť vyskúšať si vyhliadkovú plavbu aj v sprievode animátorov s množstvom sprievodných aktivít.

Počas plavby si deti môžu vyskúšať aké je to kormidlovať loď a dostanú aj diplom od nášho kapitána.

Cena plavby:
dospelá osoba 8 €
dieťa do 12 rokov 4 €
dieťa do 6 rokov zdarma

Informácie a nahlasovanie:

recepcia hotela: + 421 35 79 08 500, wellnesspatince@wellnesspatince.sk alebo pristav@wellnesspatince.sk

Firemné eventy

V prípade záujmu je možné zabezpečiť plavby a výlety podľa individuálnych požiadaviek. Na lodi možnosť ochutnávky vín, živá aj reprodukovaná hudba. Pre firmy vieme zabezpečiť špeciálny program, ochutnávky vín a páleniek. Areál prístavu je v lone prírody, s veľkou trávnatou plochou vhodnou na outdoorové teambuildingové aktivity. O bližšie informácie, či ponuku si môžete požiadať na tel. č.: +421 915 993 970 alebo mailom na obchod@wellnesspatince.sk

 

Viac informácií o prístave

 

 

Pozrite si naše pobytové balíky

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie