Čo môžete zažiť počas vyhliadkovej plavby?

Z prístavu Patince môžete absolvovať vyhliadkové plavby loďou po Dunaji. Počas plavby budete môcť spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov. Na lodi sa môžete občerstviť nealkoholickými a alkoholickými nápojmi. Loď má kapacitu 75 osôb.

Loď Wellness1

 

Od apríla do júla sa pravidelné vyhliadkové plavby konajú každú sobotu o 14:00 hodine, ostatné dni na základe objednávky alebo dohody. V mesiacoch júl a august sa budú pravidelné plavby konať v pondelok, stredu a sobotu o 14:00 hodine. Počas špeciálnych tematických pobytových balíkov máte možnosť vyskúšať si vyhliadkovú plavbu aj v sprievode animátorov s množstvom sprievodných aktivít.

Počas plavby si deti môžu vyskúšať aké je to kormidlovať loď a dostanú aj diplom od nášho kapitána.

Cena plavby:
dospelá osoba 8 €
dieťa do 12 rokov 4 €
dieťa do 6 rokov zdarma

Informácie a nahlasovanie:

recepcia hotela: + 421 35 79 08 500, wellnesspatince@wellnesspatince.sk alebo pristav@wellnesspatince.sk

Firemné eventy

V prípade záujmu je možné zabezpečiť plavby a výlety podľa individuálnych požiadaviek. Na lodi možnosť ochutnávky vín, živá aj reprodukovaná hudba. Pre firmy vieme zabezpečiť špeciálny program, ochutnávky vín a páleniek. Areál prístavu je v lone prírody, s veľkou trávnatou plochou vhodnou na outdoorové teambuildingové aktivity. O bližšie informácie, či ponuku si môžete požiadať na tel. č.: +421 918 809 046 alebo mailom na kongresy@wellnesspatince.sk

 

Viac informácií o prístave