Darčeková poukážka

Neistá situácia nám nedovoľuje plánovať si chvíle oddychu a radosti, ako sme na to boli zvyknutí. Možno vám tiež chýba ten pocit, keď sa môžete na niečo tešiť. Doprajte ho svojim najdrahším alebo si sami naplánujte svetlý bod v budúcnosti. Darčekový poukaz Wellness Hotela Patince**** sa dá vymeniť za konkrétny termín pobytu alebo deň vo wellness hneď, ako to bude možné. Navyše vám budeme vďační, že tým podporíte hotel v tomto náročnom období. Veríme, že vás budeme môcť privítať čo najskôr.

Potešte svojich blízkych alebo aj seba darčekovým poukazom na pobyt, procedúru alebo čerpanie služieb vo Wellness Hoteli Patince****. Predĺžili sme dobu platnosti poukážok, takže darčekové poukážky platia až 18 mesiacov od dátumu vydania.

Vyberte si z ponúkaných možností poukážok a objednajte ich jednoducho a pohodlne cez formulár, ktorý nájdete nižšie. Poukážku dostanete e-mailom, pripravenú aj na vytlačenie.

 

Ak si chcete vybrať niektorý z našich ďalších pobytov alebo máte iné špeciálne požiadavky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: recepcia@wellnesspatince.sk ; rezervacie@wellnesspatince.sk , prípadne telefonicky na + 421 918 886 715. Radi sa o to postaráme.

Darčeková poukážka Balík Classic 2021
330€
Darčeková poukážka Wellness Romance 2021
378€
Poukážka na pobyt podľa vlastného výberu
 
Wellness day
25€

Objednávkový formulár

Darca

Obdarovaný