Gastronómia

Vynikajúce kulinárske špeciality, ponuka regionálnych aj zahraničných jedál, srdečnosť a ústretovosť nášho personálu sú neodmysliteľnou súčasťou nami poskytovaných služieb.

Okrem štandardnej ponuky jedál v našom á la carte jedálnom lístku (vrátane menu pre najmenších) a denného menu si môžete vybrať aj z pravidelne pripravovaných sezónnych špecialít.

Naši kuchári Vám s radosťou pripravia aj diétne, bezlepkové, či vegetariánske jedlá.

Pri príprave jedál využívame predovšetkým suroviny od domácich, regionálnych producentov a dodávateľov.

Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych a zahraničných vín.

Reštaurácia

Štýlová hotelová reštaurácia má kapacitu 80 osôb. Súčasťou reštaurácie je letná terasa pri jazierku, ktorá je hosťom k dispozícii najmä v letnom období a v priaznivom počasí aj v prevažnú časť roka.

Raňajky a večere sa podávajú v hotelovej reštaurácii formou bohatých bufetových stolov alebo formou výberu z menu.

Otváracie hodiny:

Reštaurácia je otvorená denne od 07:30 do 22:00 hod.

  • Raňajky sa podávajú v čase od 07:30 do 10:00 hod.
  • Obedy (denné menu) sa podávajú v čase od 12:00 do 15:00 hod.
  • Večere formou bufetových stolov / menu sa podávajú v čase od 17:30 do 21:00 hod.

Lobby bar

Svoju obľúbenú šálku kávy si môžete vychutnať v Lobby bare hotela, ktorý sa nachádza v hotelovej hale pri recepcii. Ku káve Vám odporúčame ochutnať čerstvé zákusky z našej hotelovej cukrárne.

V ponuke Lobby baru môžete nájsť aj pestrý sortiment kvalitných koňakov, whisky a regionálnych ovocných destilátov.

Ochutnajte aj naše 100% BIO šťavy z prvého priameho lisovania. Bez pridaného cukru alebo iných sladidiel, bez farbív, aróm a konzervačných látok, z ekologického poľnohospodárstva, BIO certifikácia, vyrobená lisovaním za studena, šetrne pasterizovaná a vhodná aj pre vegetariánov a vegánov.

 

lobby bar

Bowling bar

Pre aktívny oddych Vám poslúžia dve bowlingové dráhy, biliard, šípky a stolný futbal.

Ak plánujete bowlingový turnaj, vieme vám zabezpečiť komplexnú organizáciu, medzi turnajovú zábavu, vyhodnotenie aj sprievodný kultúrny program. Ak si chcete jednoducho len zahrať, dráhy si môžete rezervovať na hotelovej recepcii.

 

Wellness bar

Wellness bar sa nachádza priamo v bazénovom svete a ponúka rýchle občerstvenie formou chutných klasických jedál, šalátov, cestovín a nápojov.

 

Grill bar

Grill bar sa nachádza v exteriéri hotela pri vonkajších bazénoch a hosťom je k dispozícii počas letnej sezóny. Ponúka rýchle občerstvenie formou grilovaných jedál, rýb, rôznych ovocných a zeleninových šalátov, bagiet a nápojov.

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie