Kongresy

Vo Wellness Hoteli Patince nájdete dokonalé spojenie pracovných povinností s oddychom.
K dispozícii máte 4 konferenčné sály, komfortné ubytovanie, bazénový a saunový svet, širokú ponuku SPA procedúr a množstvo športových aktivít priamo v hoteli, alebo blízkom okolí.

Kongresy

Kongresové miestnosti

Naše priestory vieme plne prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám. Naše 4 konferenčné sály disponujú kvalitným technickým vybavením a sú vhodné pre malé i väčšie skupiny. Konferenčná technika bola vo veľkých sálach Sever a Juh úplne zmodernizovaná tak, aby spĺňala najnáročnejšie požiadavky prezentácií a prednášajúcich.

Kongresové sedenie

Coffee breaky, bufetové a rautové menu

Pýšime sa výbornou kuchyňou, ktorá poteší chuťové bunky každého hosťa. Na svoj event si môžete vybrať občerstvenie zo všeobecnej ponuky alebo vám ponuku pripravíme presne podľa vašich predstáv. Gurmánske špeciality našej kuchyne splnia očakávania aj tých najnáročnejších. Ponuku jedál dopĺňa aj široký výber regionálnych a zahraničných vín. Okrem hotelovej reštaurácie, ktorá disponuje terasou pri jazere, si môžete vychutnať rýchle občerstvenie aj vo Wellness bare, a to priamo pri bazénoch vo vodnom svete. V letnej sezóne odporúčame navštíviť náš Grill bar vo vonkajšom areáli, kde nájdete rôzne grilované a rybie špeciality. Viac info na našej podstránke Gastronómia.

 

Viac informácií a ceny občerstvenia

 

Konferenčná ponuka

Pozrite si našu Konferenčnú ponuku pre firmy platnú v termíne od 01.02. – 22.12.2021 v cene len 65 € / dosp. osoba / noc.

 

Konferenčná ponuka

 

 

Family day, wellness day

Okrem školení a kongresov pre vašich zamestnancov, Vám radi pomôžeme aj s prípravou a návrhom rôznych podujatí či osláv ako napr. family day, wellness day v bazénovom a saunovom svete s možnosťou animačného programu pre deti na mieru a podobne. V prípade rodinných osláv vieme zabezpečiť narodeninovú tortu, alebo výzdobu.

 

Benefity a sociálny program

Benefity a špeciálne ponuky

Pre firmy poskytujeme možnosť využiť špeciálne zľavy pre svojich zamestnancov:

 • z celodenných vstupov do bazénového a saunového sveta
 • z 3-hodinového vstupu do bazénového sveta
 • na ubytovanie z pultového cenníka ubytovania
 • na vybrané tematické pobytové balíky: Wellness aqua, Wellness weekend a Letný pobyt
 • na darčekové poukážky
 • na služby ako aj wellness a spa procedúry

Všetky tieto benefity si viete nechať pripraviť aj formou darčekových poukazov k rôznym príležitostiam.

Sociálny program

Sociálny program je špeciálny zamestnanecký program určený pre našich firemných partnerov.
V prípade, že chcete obohatiť Váš firemný sociálny program a potešiť, motivovať či odmeniť zamestnancov, vyskladáme Vám na mieru podľa Vašich preferencií:

 • spa balíky
 • permanentky
 • vstupy do bazénového a saunového sveta
 • wellness a spa služby
 • pobytové balíky atď.

Pre viac informácií a ďalšie detaily nás prosím kontaktujte na: obchod@wellnesspatince.sk alebo +421 915 993 970.

Rekreačné poukazy

Všetky informácie a odpovede na otázky na najčastejšie otázky si nájdete na našej podstránke Rekreačné poukazy.

 

Aktivity

Plavba po Dunaji s našou vyhliadkovou loďou

Jedinečný zážitok, ktorý nájdete len u nás. Počas eventov vieme pre vašich hostí zabezpečiť vyhliadkovú plavbu na našej lodi z prístavu Marina Patince. Plavbu loďou vieme, samozrejme, prispôsobiť aj vašim potrebám a pripraviť na lodi občerstvenie či program.

Do prístavu dopravíme vašich hostí klimatizovaným autobusom, či turistickým vláčikom. V prístave je možné pripraviť takisto rôzne teambuildingové aktivity, občerstvenie, family day a animačný program.

Degustácie vína a destilátov

Úzko spolupracujeme s lokálnymi výrobcami vín a destilátov. Súčasťou vášho eventu môže byť ochutnávka spolu s výkladom od samotných výrobcov.

Športové aktivity

Ak chcete svojmu eventu dodať trochu športového ducha a stmeliť kolektív formou súťaží, sú vám k dispozícii rôzne indoorové či outdoorové aktivity.
V rámci hotelových služieb je možné si vybrať napríklad medzi bowlingom, šípkami, stolným futbalom. V letných mesiacoch a v prípade priaznivého počasia si môžete zahrať na našich športoviskách tenis, minigolf, beach volejbal, petanque alebo sa previezť na vodných bicykloch.

Samozrejmosťou je aj mnoho iných aktivít, ktoré vám vieme poskytnúť po konzultácii a špecifikácii eventu. Takými sú napríklad:

 • Paintball
 • Štvorkolky
 • Jazda na koni
 • Lukostreľba
 • Šerm
 • Escape rooms priamo v našom hoteli
 • Flyboard
 • Tematické a historické dni podľa priania
 • Kubánsky, mexický či latino večer
 • Indoorové a outdoorové športové či vedomostné aktivity
 • Golfový turnaj v meste Tata (Maďarsko)
 • Splav Dunaja
 • Prehliadka Pevnosti v Komárne
 • Výlety výletnou loďou do Štúrova a prehliadka mesta turistickým vláčikom
 • a rôzne iné aktivity podľa Vašich predstáv

Výletná plavba loďou spojená s degustáciou (Maďarsko)

Okrem degustácie slovenských vín Vám radi zorganizujeme aj výlety po maďarských vinohradoch s tlmočníkom. Našou výletnou loďou Vás prevezieme do Maďarska, kde Vás prevezieme autom alebo autobusom do najznámejších maďarských viníc kde pripravujú najlepšie maďarské vína. Samozrejmosťou je aj ochutnávka vín alebo domáceho pečiva k vínku.

Golfový turnaj v meste Tata (Maďarsko)

Golf sa stáva čím ďalej obľúbenejším športom a získava si stále viac priaznivcov. Vďaka našej spolupráci s golfovým rezortom v Maďarsku vám vieme zabezpečiť turnaj pre vašich hostí spolu s dopravou, inštruktormi a potrebným vybavením.

Bazénový a saunový svet

V našich bazénoch využívame vodu z nášho vlastného termálneho prameňa. Má priaznivý účinok na pohybové ústrojenstvo. Nájdete u nás najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku s teplotou 31 °C, pokojový bazén a vírivku s teplotou 36 °C. Počas letnej sezóny sú vám k dispozícii aj vonkajšie bazény.

Bazénový svet

Fínska, švédska, bylinková, parná a infra sauna sú vám k dispozícii počas celého pobytu. Ich kombináciou si môžete posilniť imunitu a dopriať tak telu výdatný oddych a regeneráciu.

Saunový svet

Beauty & SPA

Širokú ponuku masáží a skrášľovacích procedúr ocenia nielen ženy, ale i muži. Špičkovo vyškolené kozmetičky a maséri sa postarajú o Vašu pohodu a krásu. Ponúkame Vám široký výber kozmetických prípravkov značky MARY COHR bez geneticky upravených zložiek, parabénov a chemických filtrov na ošetrenie pleti a celého tela. Naši hostia môžu využiť aj kozmetické služby a pedikúru s rybičkami Garra Rufa.

Garra rufa pedikúra Patong Thajsko

 

Klasické a thajské masáže

Profesionálni maséri pomôžu uvoľniť každý jeden sval na tele. K dispozícii sú tiež šikovné thajské masérky. Pozrite si našu bohatú ponuku masáží.

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie