Kúpele

Vaňové kúpele

Rašelinový kúpeľ s rašelinovou kašou

Rašelinový kúpeľ má vynikajúci liečivý účinok na telo. Rašelina obsahuje veľké množstvo živín, minerálov a prírodných stopových prvkov, ktoré sa pomocou kúpeľa ľahko vstrebávajú do pokožky, vyživujú ju, obnovujú a prekrvujú.

Remineralizačný kúpeľ

Remineralizačný kúpeľ obsahuje remineralizačné soli a morské riasy, ktoré obohacujú telo o vitamín C a stopové prvky. Medzi ďalšie významné účinky kúpeľa patrí tiež zvýšenie prekrvenia kože a vnútorných orgánov.

Magnéziový kúpeľ

Magnéziový kúpeľ je vhodný pri svalových kŕčoch a bolestiach kĺbov. Tento kúpeľ Vám navyše pomôže zbaviť sa škodlivých toxínov z tela, zmierniť zadržiavanie vody v tele, uvoľniť svalové napätie, upokojiť myseľ a príjemne zrelaxovať.

Sírový kúpeľ

Tento kúpeľ má liečivé účinky a odporúča sa najmä pri reumatizme, tráviacich ťažkostiach, alergiách a kožných chorobách, predovšetkým psoriáze. Mimoriadne významné sú sírne kúpele aj pri ochorení kĺbov, lebo práve na poškodenej chrupavke ubúdajú štruktúry obsahujúce síru. Okrem toho má síra priaznivé účinky pri astme a ostatných respiračných ochoreniach.

Pivný kúpeľ s fľaškou piva (0,33)

Pivný kúpeľ je výnimočná procedúra pri ktorej si doprajete uvoľňujúci kúpeľ s pivnou emulziou a s fľaškou vychladeného piva. Kúpeľ prehrieva pokožku, uvoľňuje kožné póry, ktorými sa dostávajú von z tela škodlivé látky. Pivové emulzie zas majú ozdravujúci účinok, podporujú regeneráciu pokožky a zároveň posilňujú imunitný systém organizmu.

Čokoládový kúpeľ

Doprajte si čokoládový pôžitok, z ktorého sa nepriberá. Čokoládový prášok s vysokým obsahom kakaa v kombinácii s mangovým olejom má blahodárne účinky na telo a myseľ. Po našom čokoládovom kúpeli sa budete cítiť príjemne oddýchnutí, Vaša pokožka po ňom bude pôsobiť mladšie a pevnejšie.

Uvoľňujúci kúpeľ s levanduľou

Kúpeľ s hlbokou vôňou, obsahujúci esenciálne oleje a prírodné kvety levandule. Zbaví Vás stresu, napätia a podráždenosti. Pomáha pri poruchách spánku, zápalov a začervenania kože.

Kúpeľ proti bolesti s vodou z Mŕtveho mora

Kúpeľ proti bolesti z bahna z Mŕtveho mora  a esenciálnych olejov pôsobí ukludňujúco,  upokojuje nervový systém, poskytuje uvoľnenie pri celkovom fyzickom a psychickom vyčerpaní, regeneruje životné sily a odstraňuje bolesti kostí a svalov.

Harmonizujúci kúpeľ s lupeňmi ruží

Luxusný kúpeľ s voňavými jemnými kúskami lupeňov ruží čistí a rozjasňuje pleť, má omladzujúce účinky, zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, oživuje a vypína pokožku. Vhodná je rovnako aj pri podráždenej a citlivej pleti, pri drobných vyrážkach a akné. Kúpeľ  pomáha upokojiť organizmus, zlepšuje náladu, je vhodná pri nespavosti, bolestiach hlavy, proti depresii, vyvoláva pocit pokoja a harmónie. Je tiež afrodiziakálny a vhodný aj pre partnerský kúpeľ.

Omladzujúci kúpeľ s morskými riasami

Kúpeľ z morských rias je ideálnym elixírom krásy a zdravia na pleť a telo. Morské riasy majú vďaka spoločnému pôsobeniu obsiahnutých prvkov vitalizujúce, tonizujúce a hydratačné účinky, dodávajú energiu a celkovo uvoľňujú organizmus.

Anticelulitídny citrusový kúpeľ *NOVINKA*

Kúpeľ so sviežou a jemnou vôňou citrusov pomocou morskej soli vyčistí a vyhladí Vašu pokožku, zbaví telo toxínov, zlepší cirkuláciu krvi a podporuje činnosť lymfatického systému, ktoré vedie k omladeniu a napnutiu pokožky. Teplý kúpeľ pomáha látkovej výmene, ktorá je tiež efektívnym spôsobom pri boji proti celulitíde.

Antistresový relaxačný kúpeľ * NOVINKA*

Upokojujúci kúpeľ s éterickými olejmi citróna a sladkého pomaranča zlepší stav Vašej mysle a osvieži celé telo. Pôsobením olejov z hroznových jadier a solí zo Stredozemného mora bude Vaša pokožka jemná a hydratovaná, Vaše telo zrelaxované. Hodí sa predovšetkým na odstránenie únavy a upkojenie nervového systému.

Vitalizujúci kúpeľ THAI

Kúpeľ blahodárne osvieži celé telo, povzbudzuje po náročnej záťaži, osviežuje nervový systém a pôsobí uvoľňujúco. Kúpeľ napomáha pri presilení svalov, ceulitíde aj pri infekciách na pokožke. Vďaka obsahu zázvoru priaznivo pôsobí aj pri prechladnutí, a uvoľňuje dýchacie cesty.

Zázračný kúpeľ pre dámy

Ide o zázračný relaxačný kúpeľ, pri ktorom sa používa jódovo-bromová soľ,  ktorá blahodarne pôsobí aj na ženské problémy. Má pozoruhodné zdravotné účinky vďaka vysokému obsahu jódu, brómu, kremíka a selénu. Napomáha pri liečbe pohybového aparátu, úrazov, reumy, gynekologických a urologických problémov, respiračných chorôb, kožných ochorení, vysokého krvného tlaku, nadmerného potenia, odbúrava stres a posilňuje imunitu. Kúpeľ Vašu pokožku prehreje, stimuluje krvný obeh a Vaše telo dokonale uvoľní.

 

Cenník vaňových kúpeľov nájdete tu.