Letné aktivity v hoteli

Tenis

K dispozícii je exteriérový tenisový kurt s umelou trávou, ktorý sa nachádza približne 100 m od hotela a prenajať si ho môžete za poplatok 10€/hod. (zapožičanie tenisových rakiet a loptičiek v cene)

Stolný tenis

Pre tých hostí, ktorí si netrúfajú na klasický tenis máme pripravený stôl, kde môžete predviesť svoju rýchlosť a presnosť. Zabavte sa a zasúťažte si so svojimi priateľmi alebo deťmi. Stolný tenis si môžete zahrať pri bazénovom svete zdarma.

Minigolf

Minigolf je obľúbeným a nenáročným športom pre celú rodinu. Výborná príležitosť zasúťažiť si s priateľmi a rodinou.
Poplatok za 1 hod. minigolfu / 4€.

Golf

V rámci spolupráce s Golfovým Clubom Old Lake v maďarskom meste Tata sme pre Vás pripravili zaujímajú športovú ponuku. AK ste ešte nehrali nikdy golf, je pre Vás v Tata pripravený inštruktor, ktorý Vás uvedie do tajov tohto elegantného športu. V golfovom klube Vám za poplatok požičajú základné golfové palice ale aj kompletný golfový výstroj aby ste na  odpalisku mohli začať skúšať svoj doteraz neobjavený talent. Pokiaľ ste hráčom
so zelenou kartou, čaká na Vás golfový areál, na ktorom hrávajú najväčšie euróske hviezdy ženského golfu na svojich turnajoch Ladies European Tour.

Máte so sebou deti? Aj tie nájdu na golfovom ihrisku v Old lake club zábavu na svojej úrovni. Pre nich sú pripravený detský golfový výstroj a inštruktori, ktorí sú špeciálne vyškolený na výuku golfu pre deti.

Zľavy

Našim hosťom ponúkame nasledovné zľavy po predložení nami opečiatkovaného prospektu v Old Lake Golf Clube:

  • 10% zľavu na green fee počas pracovných dní
  • 10% zľavu na green fee počas víkendov

 

 

Beach volejbal

Skupiny záujemcov o aktívny oddych si môžu zdarma vychutnať hru beach volejbalu v našom vonkajšom areáli pri bazénoch.

Vodné bicykle

Jazierko v areáli hotela je vhodné aj na pestovanie rôznych vodných športov, ako jazda na vodných bicykloch (poplatok 4€/30 min. alebo 7€/hod.).

Petanque

Ihrisko na petanque sa nachádza vo vonkajšom areáli a pre návštevníkov Wellness Hotela Patince je zdarma.

Rybolov

Areál Wellness Hotela Patince ponúka vyžitie aj pre milovníkov rybolovu. V jazere hotela sa nachádzajú majestátne 12 a viac kilogramové kapre, amury, tolstolobiky a šťuky.

Poplatok za lov rýb pre jednu osobu:
Hoteloví hostia: 10 €/deň, 25 €/3 dni, 45 €/7 dní
Ostatní: 16 €/deň
Poplatok za požičanie náradia na lov rýb je 5 € / deň

Cykloturistika

Podunajská časť Dunajskej cyklotrasy je tranzitnou regionálnou trasou, ktorá vedie popri rieke Dunaj a je súčasťou diaľkovej cyklomagistrály siete EuroVelo 6. Časť pozdĺž Dunaja je známa tiež ako Dunajská cyklistická cesta. Túra je svojou náročnosťou vhodná aj pre deti a starších ľudí. Ceny zapožičania bicyklov:
Bicykle 1hod. – 4 €
Bicykle 3hod. – 8 €
Bicykle 6hod. – 12 €
Bicykle – celý deň – 15 €

Pre hostí, ktorí by chceli stráviť deň športovými aktivitami, alebo spoznávaním okolia zapožičiavame taktiež nordic walking palice (2€/ hod.), alebo kolieskové korčule (4€/hod.).

Bowling a biliard

Bowling bar je vybavený dvoma bowlingovými dráhami a biliardovým stolom.

  • Cena prenájmu 1 dráhy je 15,- € / hod. (Prenájom do 19:00 hod. len za 9€/hod.)
  • Poplatok za biliard 5,- € / hod.

Fitness

Súčasťou vybavenia hotela je aj moderná profesionálna posilňovňa. Hoteloví hostia majú do fitnesscentra neobmedzený prístup zdarma.

Aqua aerobic

Aqua aerobic je pomerne mladý šport kombinujúci aerobnú činnosť a vodné prostredie. Je zameraný na zvýšenie fyzickej kondície, zníženia váhy a vytvarovanie tela. V hoteli si ho môžete zacvičiť každú sobotu o 16:00 v bazénovom svete.

 

Bazénový svet s toboganmi

Naši hostia majú počas letnej sezóny neobmedzený vstup:

  • do 10 vnútorných a vonkajších bazénov s termálnou vodou (v závislosti od počasia)
  • na 4 tobogany (v závislosti od počasia)

 

Bohatý animačný program

Počas celého Letného pobytu sme pre deti a dospelých pripravili bohatý animačný program na každý deň!