Ako sme prežili Plesový víkend v Patinciach?

plesový víkend v Patinciach

Atmosféra na našom plese bola tento rok neopakovateľná. Februárový ples vo Wellness Hotel Patince má už niekoľkoročnú tradíciu. Je zárukou kvalitnej zábavy, tanca a prvotriedneho relaxu. Zopakujte si s nami krásne chvíle, ktoré sme spoločne zažili na plese.

Februárový ples vo Wellness Hotel Patince

 

Moderátorkou večera bola šarmantná Kvetka Horváthová, ktorá ples otvorila s generálnym riaditeľom Branislavom Rybárikom.

Moderátorkou večera bola šarmantná Kvetka Horváthová, ktorá ples otvorila s generálnym riaditeľom Branislavom Rybárikom

 

Hviezd večera sme mali na plese niekoľko. Mirka Partlová to so svojou skupinou na parkete parádne roztočila. Ako suvenír si mnohí odniesli aj spoločnú fotku s Mirkou.

Mirka Partlová to so svojou skupinou na parkete parádne roztočila

 

Okrem dynamických pesničiek sme si mohli zatancovať na romantických slaďákoch.

Okrem dynamických pesničiek sme si mohli zatancovať na romantických slaďákoch

 

Prvotriedny tanečný ale aj spevácky zážitok nám predviedla Katarína Ivánková so svojou skupinou Sense. Dievčatá to na parkete poriadne rozpálili a my sme ich ocenili dlhotrvajúcim potleskom.

Spevácky zážitok nám predviedla Katarína Ivánková so svojou skupinou Sense

 

Kapela Tequila Showband postavila všetkých zo stoličiek. Topánky ležali pod stolom a my sme tancovali až do neskorých nočných hodín.

Kapela Tequila Showband postavila všetkých zo stoličiek

 

O skvelé jedlo sa postaral náš šéfkuchár František Košuda so svojim tímom. Slávnostné menu pozostávalo z prípitku, predjedla, hydinovej polievky s reďkovkami a bylinkovou tarhoňou a ako hlavné jedlo sa servírovalo grilované kuracie Supreme s hráškovým rizotom a klíčkami. Karamelový cheesecake s čučoriedkami a karamelovou omáčkou sa rozplýval na jazyku. O polnoci sme dobili energiu na studenom a teplom raute. Čokoládovej fontáne s čerstvým ovocím sme taktiež nevedeli odolať. Jedlo bolo také dobré, že ste si dokonca vypýtali recept napríklad aj na chilli salsu. No nevyzerajú tieto koláče fantasticky?

Čakali na nás aj fantastické koláče a sladké pochúťky

Po plese si naši návštevníci vychutnávali bazénový svet a relaxovali v saunách, kam mali neobmedzený vstup. Čo je lepšie ako oddýchnuť si po pretancovanej noci vo wellnesse?

Ďakujeme za množstvo pozitívnych ohlasov a hodnotení. Ples bol skvelým zážitkom aj vďaka vám. Ak ste tento rok ples v Patinciach nestihli, určite si na február 2020 zapíšte do kalendára poznámku. Ako povedala za celý organizačný tím Wellness Hotela Patince, Denisa Vadkertiová, už dnes sa organizátori snažia vymyslieť ešte atraktívnejší program na ples 2020. Tešíme sa na vás a ďakujeme za návštevu všetkým účastníkom!

Spoločne sme na plese pretancovali celý večer

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie