Čo čaká deti počas jarných prázdnin + tipy na výlety z Patiniec

dovolenka s deťmi Wellness Hotel Patince

Školáci sa už nevedia dočkať týždňa voľna, ktorý pre nich znamenajú jarné prázdniny. Pre rodičov však môže byť ťažším orieškom vymyslieť, čo s neposednými ratolesťami počas týchto dní. Vo Wellness Hoteli Patince sme našťastie pripravení pomôcť rodičom počas všetkých troch termínov prázdnin pre všetky slovenské kraje.

 

Počas jarných prázdnin si môžete zvoliť jeden z našich štandardných pobytových balíčkov, no tentoraz s veľkým bonusom – o detičky sa počas týchto dní postarajú naši animátori, ktorí si pre ne pripravili bohatý program. Nebude v ňom chýbať maľovanie na tvár, kreatívne dielničky, bazénové súťaže a minidisco.

 

Aby si stihli oddýchnuť aj rodičia, zabezpečujeme tiež stráženie detí a babysitting, pretože aj dospelí si zaslúžia čas na pokojné vypitie kávičky alebo návštevu saunového sveta. Obľúbenou klasikou v našom hoteli je aj veľký detský kútik, v ktorom sa deti vedia poriadne vyšantiť. Samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na zábavu vo vode v našom bazénovom svete. A príde aj Flippy!

 

Vaše deti zažijú veľa zábavy v prítomnosti maskota Flippyho

 

Chcete si pobyt v Patinciach ozvláštniť výletom?

Máme niekoľko tipov na aktivity v bližšom i vzdialenejšom okolí, ktoré zabavia menšie i väčšie deti a potešia aj dospelých:

1. Jumpland v Olymp Center, Komárno

Energiu si deti vyskáču v Jumplande v komárňanskom Olymp Center, kde ich čaká štvorposchodový skákací hrad, veľký priestor na hranie, lezenie, šmýkanie a množstvo hier.

Vstup stojí 4 eurá na hodinu za jedno dieťa a nájdete ho v Komárne na Ul. Roľníckej školy 1096.

 

2. Laser Arena, Komárno

Pre „deti od 9 do 99‟ je určená adrenalínová, no bezpečná akčná hra laser tag. Priestor na hru pre 2 – 13 hráčov nájdete aj v Komárne. Čím viac vás bude, tým bude laserová strieľačka zábavnejšia – a za nižšiu cenu na osobu. Ceny na osobu sa pohybujú od 4 – 6,50 eur za hru a Laser Arenu nájdete na Nám. M. R. Štefánika 5. Rezervujte si svoj čas vopred na stránke.

 

3. Escape room Kalicka, Komárno

Celá rodina si môže potrápiť hlavy v escape roome, teda pri únikovej hre. Zábava pre 2 – 5 člennú skupinu spočíva v hľadaní pokladu v tajnej izbe Jókai Zlatého človeka. Vyslobodiť sa z nej musíte zvládnutím rôznych úloh a hlavolamov. Jedna hra pre celú skupinu stojí 40 eur a môže prebiehať v slovenčine aj maďarčine. Escape room nájdete na adrese Palatínova 2, Komárno a hru si treba vopred rezervovať.

 

4. Kino Tatra, Komárno

Milujú vaše deti filmy a rozprávky? Vezmite ich do kina v Komárne. Vyberte si predstavenie z aktuálneho programu, v ktorom určite nájdete aj zábavný animák. Vstupenky stoja 5 eur, čo je celkom príjemné oproti cenám v multiplexoch vo veľkých mestách. Kino nájdete na Župnej 16.

 

Pozrite si aj ďalšie tipy na výlety v okolí Patiniec.

 

zistite viac o jarných prázdninách u nás

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie