Nezabudnuteľný Medzinárodný deň detí v Patinciach

Nezabudnuteľný Medzinárodný deň detí v Patinciach

Piráti, spev, zábava, bubliny, kŕmenie rýb – to všetko deti zažili v roku 2017 na našom špeciálnom pobyte. Tento rok ich zabavia roztomilí Šmolkovia.

Zimné aj veľkonočné sviatky sú pre tento rok už minulosťou. Naše ratolesti usilovne zarezávajú v školských laviciach, ale príjemné, slnečné počasie ich láka von. Pre malých aj veľkých sme preto v našom Wellness Hoteli Patince na prvý júnový víkend pripravili príjemný pobyt plný aktívneho odpočinku a zábavy.

Počas predĺženého víkendu organizovaného pri príležitosti Medzinárodného dňa detí na vás čaká bohatý program plný zábavy a nezabudnuteľných zážitkov. Nebolo tomu inak ani pred rokom, kedy sa sviatok tých najmenších niesol v duchu pirátov, mydlových bublín či populárnych detských piesní.

Deň detí v duchu pirátov, mydlových bublín či populárnych detských piesn

Zábava s pirátmi na Dunaji

V roku 2017 sprevádzal všetkých hostí špeciálnym pobytom náš roztomilý maskot – delfín Flippy. Malí dobrodruhovia ale nezostali iba na hoteli. Vydali sa aj na plavbu po Dunaji v sprievode legendárneho piráta Jacka Sparrowa.

 

Dozvedeli sa totiž čo-to o afrických sumcoch, ktoré žijú v našom hotelovom jazierku a nakŕmili ich

 

Deti ale spoznali aj život pod vodnou hladinou. Dozvedeli sa totiž čo-to o afrických sumcoch, ktoré žijú v našom hotelovom jazierku a nakŕmili ich.

Na svoje si prišli aj kreatívne duše. Pre deti boli pripravené tvorivé dielne, kde bezpochyby vznikli diela svetového umeleckého formátu. V poobedňajších hodinách na deti čakalo kino s rozprávkou a hudobný hosť Miro Jaroš. Populárny spevák svojimi hitmi zabavil a roztancoval nie len malých, ale aj dospelých.

 

Miro Jaroš si pripravil zábavný program pre deti

 

Rodičia spolu s deťmi potrápili svoje mozgové závity a utužili rodinného ducha v interaktívnej rodinnej show Experiment. Deti, ktoré mali ešte dostatok energie, čakala pyžamová párty spojená s nestarnúcou vankúšovou vojnou.

 

Vankúšová vojna v spojení s pyžamovou párty

 

Ďalší program sa niesol v znamení mydlových bublín. Bublinové vystúpenie, o ktoré sa postaral Šašo Ľuboš, nenechalo jediné dieťa bez zážitku. Nechýbala ani bublinová diskotéka, na ktorej sa ukázala aj známa rozprávková postava – Snehulienka.

 

Bublinová diskotéka

 

Aby sme aj rodičov odbremenili od každodenných povinností a starostí, pripravili sme pre nich neobmedzený vstup do saunového a bazénového sveta a fitness centra. Pre tých najaktívnejších boli pripravené aj cvičenia vo forme aqua aerobicu či aqua gymu. Beznádejní romantici si užili podmanivé nočné kúpanie.

Počas relaxu unavených rodičov bolo o deti postarané v detskom kútiku s profesionálnym dozorom, ktorý je stálou súčasťou víkendových pobytov.

Oddýchnutí rodičia a deti plné zážitkov – to bol výsledok minuloročného Dňa detí v Patinciach. Pozrite si aj krátky zostrih, ako sa našim malým hosťom u nás páčilo:

V roku 2018 nás navštívia Šmolkovia

Na našich najmenších sme nezabudli ani tento rok. Príďte si počas prvého júnového víkendu vychutnať Najšmolkovejší wellness víkend a stretnite Šmolkov v životnej veľkosti.

Deti si budú môcť spolu s modrými kamarátmi nielen zatancovať, ale zažiť aj šmolkovskú pyžamovú párty. Okrem toho uvidia, ako prebieha nahrávanie v profesionálnom nahrávacom štúdiu. Domov si dokonca odnesú CD s piesňou, ktorú si sami naspievajú šmolkovským hlasom. Nebude chýbať ani obľúbený skákací hrad a tvorivé dielne.

Rozprávkový wellness pobyt sa uskutoční od 1. do 3. júna 2018. Darujte svojim deťom čarovné zážitky, na ktoré nezabudnú, a zarezervujte si pobyt už teraz.

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie