Odpovede na najčastejšie otázky o masážach

Masáž vo Wellness Hoteli Patince

Naše masérky odpovedajú na najčastejšie otázky, s ktorými sa stretávajú pri masážach.

Masáže sú príjemný spôsob uvoľnenia tela a majú blahodarný vplyv na naše zdravie, preto ich vo Wellness Hoteli Patince**** ponúkame širokú paletu. Ak ste na masáži ešte neboli, či už u nás v hoteli alebo vôbec, možno váhate, čo od toho vôbec máte čakať. Nenechajte sa však odradiť pochybnosťami.

Spolu s našimi šikovnými masérkami sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky záujemcov o masáže:

Ako prebieha masáž?

Po objednávke masáže na masérku v dohodnutom čase počkajte pri vstupe do Saunového sveta. Masérka vás odtiaľ odvedie na miesto, kde bude masáž prebiehať. Bude tam na vás čakať ležadlo.

Masáž je účinná, len ak sa naozaj uvoľníte. Je len na vás, či sa počas nej chcete s masérkou rozprávať alebo nie. Nemusíte sa báť ani pospať si. Masérka sa vždy prispôsobuje potrebám hosťa. Neváhajte ju požiadať, aby vám niektoré partie pomasírovala aj silnejšie, prípadne jej povedzte, kde vás niečo bolí.

 

Nebojte sa povedať masérke, kde pociťujete bolesť a ktoré partie vám môže masírovať silnejšie

Bigstock

Musím sa pri masáži vyzliecť?

To, ako veľmi sa musíte vyzliecť, záleží od masáže, ktorú si vyberiete. Časť tela, ktorá sa masíruje, musí byť odhalená, inak by sa nedala dôkladne vymasírovať. Ostatné partie však ostávajú prikryté uterákom.

Čo mám robiť po masáži?

Najdôležitejšie je po masáži doplniť tekutiny a oddýchnuť si. Nechystajte sa na žiadne športové výkony, po zvyšok dňa si doprajte už len relax. Ak chcete po masáži navštíviť bazénový svet, môžete tak spraviť po osprchovaní.

 

Ako často mám chodiť na masáž?

Blahodarné účinky masáži pocítite najviac, ak si ich doprajete v týždňových alebo dvojtýždňových intervaloch.

 

Môžem ísť počas tehotenstva na masáž?

Naše masérky tehotným ženám masáže neodporúčajú. Veľa žien napriek tomu na masáž chodí. V každom prípade o tehotenstve treba masérke radšej povedať.

 

vyberte si masᎠz naŠej Ponuky

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie