Trápite sa s vymýšľaním vianočných darčekov? Darujte wellness pobyt

Trápite sa s vymýšľaním vianočných darčekov? Darujte wellness pobyt

Tiež máte pocit, že vymýšľať vianočné darčeky je každým rokom ťažšie? Je naozaj veľké šťastie, keď vaši blízki majú všetko, čo potrebujú. Keď im však chcete spraviť radosť alebo ich prekvapiť pod vianočným stromčekom, musíte poriadne zapojiť svoju kreativitu. Radi vám trochu pomôžeme s vymýšľaním naším tipom: darujte darčekovú poukážku na oddychový pobyt

Darčekové poukazy majú množstvo výhod. Nevyberáte ich na konkrétny dátum, ale obdarovaní si sami vyberú, kedy im to bude najviac vyhovovať. Navyše po ne nemusíte nikam chodiť, za chvíľku ich vybavíte online a stihnete ich vytlačiť aj na poslednú chvíľu.

Vo Wellness Hoteli Patince**** sme pre vás pripravili niekoľko možností, ako potešiť vašich drahých: 

Poukážka na wellness deň

Pre všetky rozpočty je pripravený poukaz na oddychový deň strávený v našej termálnej vode. Poukážka Wellness Day nezahŕňa ubytovanie, ale darujete v ňom celodenný vstup do bazénového sveta a jednorazový vstup do saunového sveta, 20-minútovú klasickú masáž a wellness koktejl. 

Klasický relaxačný balíček 

Doprajte napríklad rodičom oddych vo wellness hoteli. Naša darčeková poukážka na balík CLASSIC pre 2 osoby na 2 noci obsahuje okrem ubytovania v izbe Standard aj polpenziu a neobmedzený vstup do bazénového i saunového sveta. Termálna voda v Patinciach priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo, vyhriať sa tiež môžu v štyroch druhoch sáun. Tých aktívnejších zas poteší aj neobmedzený vstup do fitness centra, ako aj cvičenia aqua aerobic, jogy a relaxačný program vo vyhradených dňoch.

Doprajte si relaxačný balík v duchu romantiky pre dvojice

 

Romantický balíček pre páry

Obdarujte svoju polovičku a zároveň aj seba vzájomným časom a pozornosťou. Priestor na to vytvorí poukaz na pobyt Wellness Romance pre 2 osoby na 2 noci. Okrem polpenzie si užijete aj jednu romantickú večeru pri sviečkach. Samozrejmosťou je neobmedzený vstup do bazénového a saunového sveta, ale aj drobnosti ako bezproblémové parkovanie a wi-fi. K tomuto pobytu sme však pribalili ešte množstvo bonusov, ktoré ho spravia nezabudnuteľným: romantickú výzdobu izby, luxusné čokoládové pralinky a fľašu sektu, šperk z RIANA collection, ktorý si dáma môže vybrať z vyhradenej ponuky, či voucher na kávičku v hotelovej kaviarni. Oddýchnete si aj pri kúpeli Kleopatrino čaro a celotelovom čokoládovom zábale z pravej 98 % čokolády, ktorý absolvujete vo dvojici. V piatok večer si môžete užiť aj romantické nočné kúpanie, keď je náš bazénový svet otvorený od desiatej večer do jednej v noci.

Poukaz na pobyt podľa Vášho výberu

Zaujal vás iný pobyt z našej ponuky? Ak by ste ako poukaz chceli darovať napríklad niektorý z našich obľúbených tematických pobytov, radi vám ho vystavíme. Stačí, keď nás kontaktujete e-mailom alebo telefonicky, tu nájdete viac podrobností.

 

Pozrite si našu ponuku darčekových poukazov

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie