Užite si Halloween a jesenné prázdniny na pobyte plnom zábavy

Halloween1

Jesenné prázdniny sú prvým spomalením rozbehnutého školského roka. Školáci sa tešia na voľné dni a pre rodiny je to príležitosť stráviť čas spolu aj vďaka štátnemu sviatku na Všetkých svätých, ktorý pripadá na 1. novembra. Vďaka 31. októbru a Halloweenu sa jesenné prázdniny často nesú v znamení strašidiel a vyrezávaných tekvíc. Takto ladený pobyt s množstvom tematického animačného programu každý rok pripravujeme aj vo Wellness Hoteli Patince****.

Odkiaľ pochádza Halloween?

Už starí Kelti oslavovali na prelome októbra a novembra koniec leta a príchod zimy sviatkom Samhain, pri ktorom ďakovali za úrodu či komunikovali so svojimi mŕtvymi predkami. Pálili ohne a rozprávali si o nich pozitívne ladené príbehy. Vyvinuli sa z neho podobne zamerané sviatky, ktoré poznáme dnes: Halloween, ale aj Pamiatka zosnulých alebo Dušičky.

Aj v našich krajoch si ľudia pri vyrezávaní tekvíc alebo „svetlonosov“ rozprávali strašidelné príbehy. Na konci októbra sú predsa len dni už o poznanie kratšie a tma prichádza skoro. V posledných rokoch sa aj na Slovensku udomácnilo slávenie Halloweenu. Obľubujú ho najmä deti a mladí, pretože majú príležitosť vymyslieť si rôzne strašidelné masky a zabaviť sa.

Halloween2

Prečo stráviť jesenné prázdniny a Halloween práve v Patinciach?

Halloweensky pobyt patrí vo Wellness Hoteli Patince**** medzi tie najobľúbenejšie. Je to najmä vďaka bohatému animačnému programu s množstvom prekvapení a strašidelnej výzdobe hotela a jeho okolia.

Deti sa najviac tešia aj na fakľový pochod. Na tvorivých dielňach sa priučia vyrezávaniu tekvíc. S maľovaním na tvár sa môžu premeniť, na čo len chcú.

Halloween3

Ak tomu praje počasie, vyberáme sa aj na špeciálnu halloweensku plavbu po Dunaji. Ani na nej nechýba strašidelný sprievod a halloweenske hry a súťaže.

Romantické nočné kúpanie v piatok večer sa počas tohto pobytu mení na strašidelné. Bazénový svet od 22:00 do 01:00 ovládne tajomná atmosféra a deti aj dospelí si môžu dopriať bazény s termálnou vodou či vodné atrakcie.

Dospelí majú tiež šancu oddýchnuť si. O zábavu detí sa stará profesionálny tím animátorov. V detskom kútiku je od 9:00 do 19:00 zabezpečený dozor. Rodičia teda môžu s pokojným svedomím využiť blahodarné účinky piatich sáun v našom saunovom svete alebo si dopriať relax na masáži.

Halloween4

Halloweensky pobyt vo Wellness Hoteli Patince**** zvykne byť rýchlo obsadený, preto radíme neváhať s jeho rezerváciou pridlho. Zo skorej rezervácie nemusíte mať obavy ani vďaka našim prívetivým storno podmienkam.

Rezervovať Halloweensky pobyt

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie