Užite si jeseň vo Wellness Hoteli Patince****

WHP_aktualita

Či už ste milovníkom leta, alebo dávate prednosť jesennému počasiu, vo Wellness Hoteli Patince**** sa na vás tešíme v každom počasí i ročnom období. Pri pohľade z okna už leto vystriedalo chladnejšie jesenné počasie a príroda hrá všetkými farbami. My sme pre vás pripravili tipy, ako si užiť jeseň vo Wellness Hoteli Patince**** dosýta.

 

Dobite si baterky počas jesene

S príchodom jesene sa vrátili i niektoré povinnosti. Deti opäť zasadli do školských lavíc, pracovné tempo sa zvýšilo. Máte pocit, že by ste potrebovali načerpať novú energiu?

Príďte si k nám oddýchnuť od starostí bežných dní či rodičovských povinností. Vo Wellness Hoteli Patince**** sa deti nebudú nudiť a vy si môžete užiť zaslúžený relax.

Priamo v hoteli sa nachádzajú dva plne vybavené detské kútiky pre menšie a väčšie deti i rozľahlý bazénový svet plný atrakcií. 

Príjemné jesenné počasie si stále môžu užiť aj na vonkajších atrakciách. Tešiť sa môžu na detské ihriská s domčekom a šmykľavkou, sieťou na šplhanie a s malou horolezeckou stenou, vyšantiť sa môžu aj na hojdačkách, kolotoči, hojdacích zvieratkách a skvelej 6-miestnej detskej trampolíne.

Počas víkendu sa deti môžu tešiť aj na nášho maskota Flippyho, ktorý si spoločne s animátormi pripravil bohatý animačný program. 

dieťa

Jesenný relax pre celé telo

Nielen rodičia si oddýchnu v našom saunovom svete, všetci návštevníci môžu využiť wellness a spa procedúry. Vo Wellness Hoteli Patince**** sa môžete tešiť na široký výber klasických i thajských masáží. Novinkou sú aj masáže pre deti či tehotné ženy. 

Už ste vyskúšali zábaly, kúpele, manikúru, pedikúru alebo bio pedikúru s rybičkami Garra Rufa? V našom hoteli si stačí z bohatej ponuky spa procedúr len vybrať. 

Vo Wellness Hoteli Patince****  na vás v celom bazénovom svete čaká termálna voda z nášho termálneho prameňa Hévíz, ktorá má teplotu 27 stupňov Celzia a vyviera z hĺbky 200 metrov. 

Okrem vnútorného bazénového sveta si môžete posedieť aj v špeciálnom relaxačnom kúpeli okolo prameňa. Nechajte termálnu vodu rímskeho kúpeľa pôsobiť na vaše kĺby a svaly. Voda v Patinciach má priaznivé účinky na celý pohybový aparát.

Všetky pobytové balíky obsahujú welcome drink, polpenziu a neobmedzený vstup do nášho vnútorného bazénového a saunového sveta. 

BAZÉNOVÝ VODNÝ SVET

 

Zábava pre celú rodinu

V priestoroch hotela sa zabaví celá rodina. Zlepšiť svoju kondíciu a poriadne si zacvičiť môžete v hotelovom fitness centre, počas víkendov sa môžete tešiť aj na aqua aerobic vo vnútornom bazénovom svete. 

Po celodennom šantení vo vodnom svete si môžete večer aktívne oddýchnuť pri bowlingu, biliarde, šípkach či stolnom futbale. 

WELLNESS POBYTY

 

Spoznajte juh Slovenska plný farieb

Okolie Wellness Hotela Patince**** ponúka aj viacero možností na výlet. Zvolíte si kratší alebo sa vyberiete objavovať jesenné krásny juhu Slovenska na celý deň?

Z Patiniec sa môžete napríklad jednoducho napojiť na Dunajskú cyklotrasu. Rovinatý terén južnej časti Slovenska praje aj deťom, či menej zdatným cyklistom. Stačí si požičať bicykle na recepcii Wellness Hotela Patince**** a môžete vyraziť.

I počas jesene, až do konca októbra, sa môžete počas víkendov vybrať objavovať zákutia Dunaja našou výletnou loďou. Tohtoročnú vodácku sezónu ukončíme až 30. októbra tematickými plavbami počas Halloweenskeho víkendu.
Marinu Patince nájdete len dva kilometre od hotela a okrem prechádzky si užijete aj vyhliadkovú plavbu.

Lákadlom okolia Patiniec je i obrovská hojdačka v Moči, hvezdáreň v Hurbanove, prírodná pamiatka Alúvium Žitavy a objaviť môžete aj mnoho ďalších zaujímavých atrakcií v blízkosti. 

Vybrať sa môžete aj do okolitých miest, ktoré sú v dojazdovej vzdialenosti. Navštívite Komárno, Štúrovo čo Ostrihom?

VÝLETY V OKOLÍ

Vo Wellness Hoteli Patince**** sa na vás tešíme počas celého roka. Príďte si k nám oddýchnuť aj počas jesene. 

Vyberiete si z tradičných pobytov počas týždňa či víkendu, alebo si rezervujete špeciálny Halloweensky pobyt plný prekvapení a súťaží pre deti aj dospelých? 

Ak plánujete akýkoľvek pobyt v našom hoteli, neváhajte využiť náš online rezervačný systém

 

Hygienické opatrenia

Zdravie a bezpečnosť sú vždy na prvom mieste, no v tomto mimoriadnom období na ne kladieme ešte väčší dôraz ako zvyčajne. 

Všetky hygienické opatrenia sú platné na základe vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva a nájdete ich aktualizované každý týždeň v našich Aktualitách.

AKTUALITY

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie