Ako sme prežili Plesový víkend v Patinciach?

Atmosféra na našom plese bola tento rok neopakovateľná. Februárový ples vo Wellness Hotel Patince má už niekoľkoročnú tradíciu. Je zárukou kvalitnej zábavy, tanca a prvotriedneho relaxu. Zopakujte si s nami krásne chvíle, ktoré sme spoločne zažili na plese.

Zábava

 

Moderátorkou večera bola šarmantná Kvetka Horváthová, ktorá ples otvorila s generálnym riaditeľom Branislavom Rybárikom.

Otvorenie plesu

 

Hviezd večera sme mali na plese niekoľko. Mirka Partlová to so svojou skupinou na parkete parádne roztočila. Ako suvenír si mnohí odniesli aj spoločnú fotku s Mirkou.

Koncert Mirky Partlovej

 

Okrem dynamických pesničiek sme si mohli zatancovať na romantických slaďákoch.

 

Prvotriedny tanečný ale aj spevácky zážitok nám predviedla Katarína Ivánková so svojou skupinou Sense. Dievčatá to na parkete poriadne rozpálili a my sme ich ocenili dlhotrvajúcim potleskom.

 

Kapela Tequila Showband postavila všetkých zo stoličiek. Topánky ležali pod stolom a my sme tancovali až do neskorých nočných hodín.

 

O skvelé jedlo sa postaral náš šéfkuchár František Košuda so svojim tímom. Slávnostné menu pozostávalo z prípitku, predjedla, hydinovej polievky s reďkovkami a bylinkovou tarhoňou a ako hlavné jedlo sa servírovalo grilované kuracie Supreme s hráškovým rizotom a klíčkami. Karamelový cheesecake s čučoriedkami a karamelovou omáčkou sa rozplýval na jazyku. O polnoci sme dobili energiu na studenom a teplom raute. Čokoládovej fontáne s čerstvým ovocím sme taktiež nevedeli odolať. Jedlo bolo také dobré, že ste si dokonca vypýtali recept napríklad aj na chilli salsu. No nevyzerajú tieto koláče fantasticky?

Po plese si naši návštevníci vychutnávali bazénový svet a relaxovali v saunách, kam mali neobmedzený vstup. Čo je lepšie ako oddýchnuť si po pretancovanej noci vo wellnesse?

Ďakujeme za množstvo pozitívnych ohlasov a hodnotení. Ples bol skvelým zážitkom aj vďaka vám. Ak ste tento rok ples v Patinciach nestihli, určite si na február 2020 zapíšte do kalendára poznámku. Ako povedala za celý organizačný tím Wellness Hotela Patince, Denisa Vadkertiová, už dnes sa organizátori snažia vymyslieť ešte atraktívnejší program na ples 2020. Tešíme sa na vás a ďakujeme za návštevu všetkým účastníkom!