Masáže

Klasické masáže

Klasická masáž

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Má blahodarný vplyv pri prepracovaní, strese, chorobách pohybového aparátu. Prináša uvoľnenie, odstraňuje únavu a obnovuje pohyblivosť stuhnutých svalov.

Relaxačná čokoládová masáž s pravou čokoládou 98%

Doprajte si skutočný luxus s čokoládovou masážou s 98% obsahom kakaa rozpusteným v organickom mandľovom oleji. Čokoláda je vynikajúca pri vyhladzovaní pokožky a jej zdokonalení, pomáha pri predchádzaní celulitíde a odstraňovaní toxínov z tela. Po masáži je Vaša pokožka jemná a krásne vonia. V ponuke je 30 minútová alebo 60 minútová masáž.

Relaxačná masáž chodidiel

Relaxačná masáž chodidiel prináša uvoľnenie, odstraňuje únavu a obnovuje pohyblivosť stuhnutých svalov.

Medová masáž

Medová masáž je príjemnou relaxáciou po náročnom a stresujúcom dni. Počas masáže sa na telo nanáša pravý med, ktorý sa ťahavým spôsobom nakoniec odstraňuje z pokožky. Med dokáže telo zbaviť škodlivých látok a vďaka nej sa liečia predovšetkým tzv. civilizačné choroby. Neodporúča sa pri nadmernom ochlpení chrbta.

Masáž s lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. Lávové kamene majú schopnosť absorbovať, udržiavať a postupne uvoľňovať teplo. Prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu, ktorá pozitívne pôsobí nielen na pokožku, podkožie a svalové vlákna, ale spôsobuje aj výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, zrýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela.

 

 

 

Thajské masáže

Thajské masáže predstavujú tú najlepšiu a najkomplexnejšiu starostlivosť o telo i dušu.

Wellness Hotel Patince spolupracuje s najlepšími profesionálnymi thajskými masérkami – absolventkami školy thajskej masáže so sídlom v buddhistickom kláštore WAT PHO v Bangkoku. Vďaka tomu máte možnosť dopriať svojmu telu a duši to najvzácnejšie, čo v tomto smere existuje.

Klasická thajská masáž

Korene tejto masáže siahajú až do r. 2500 p. n. l a boli rokmi overované a zdokonaľované. Jedná sa o jedinečný typ masírovania tela a svalov rukami, pre ktoré je charakteristické naťahovanie tela a intenzívna hĺbková bodová masáž. Thajská masáž prináša nabudenie energie , osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.

Thajská aromatická masáž

Thajská aromatická olejová masáž spája liečivé techniky používane v tradičnej thajskej masáži v kombinácii s aromaterapiou. Aromatické oleje rozvíjajú svoje blahodarné účinky vďaka zmyslovým vnemom ako dotyk a čuch. Harmonizujúca masáž celého tela stimuluje krvný obeh a Vaše telo prevonia a dokonale uvoľní.

Herbálna thajská masáž

Thajská herbálna masáž je kombinácia tradičnej thajskej masáže a masáže so špeciálnymi herbálnými guľami. Gule sú namiešané z viac ako 10 vzácnych bylín a naparované. Teplo a esenciálne oleje z byliniek spoločne pracujú na uvoľňovaní svalových bolesti, napätia, vyživujú pokožku a zároveň stimulujú krvný obeh. Používanie herbálnych gulí osviežuje a ukľudňuje telo a myseľ.

Thajská reflexná masáž chodidiel a dlaní

Thajská reflexná masáž chodidiel a dlaní má veľmi hlbokú tradíciu. V Thajsku tieto masáže patria k najvyhľadávanejším. Stimulácia jednotlivých reflexných bodov na chodidlách a dlaniach má pozitívny účinok na celý organizmus, pôsobí priaznivo na psychiku a odbúravanie stresu. Masáž Vám navodí hlboké uvoľnenie a zlepší zdravotný stav.

Thajská uvoľňujúca masáž hlavy, krku, ramien a chrbta

Doprajte si uvoľňujúcu masáž na unavené svaly v oblasti hlavy, krku, ramien a chrbta. Uvoľnením stuhnutých svalov dosiahnete hĺbkový relax a odstránite chronické svalové bolesti.

V siedmom nebi – Thajská zdravotná masáž hlavy, krku, ramien a chrbta

Masáž v siedmom nebi je zdravotná tlaková thajská masáž, pri ktorej sa pôsobí silou na stuhnuté svalstvo v oblasti hlavy, krku, ramien a chrbta. Po masáži sa budete cítiť ako v siedmom nebi.

*NOVINKA Thajská aromatická masáž pre deti

Deti sú radosť nášho života. Zaslúžia si jemnú thajskú starostlivosť. Vezmite si ich so sebou. Detská aromatická masáž je dostatočne jemná aby bola pre detské telo čo najpríjemnejšia.

*NOVINKA Thajská gravi masáž

Masáž určená pre tehotné ženy, ktorá uľahčuje tehotnej žene bez väčších problémov a obmedzení prežiť pre ženu jedno z najkrajších období života. Je zameraná na uvoľnenie bolestí chrbta, hlavne krížovej oblasti. Dá sa aplikovať až do posledných dní pred pôrodom a je veľmi dobrou prípravou na pôrod.

 

 

Otváracie hodiny

Thajské masáže

Pondelok 13:00 – 21:00
Utorok Zatvorené
Streda 13:00 – 21:00
Štvrtok – Nedeľa 09:00 – 21:00

 

Ostatné masáže

Pondelok – Nedeľa 09:00 – 21:00

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie