Masáže

Klasické masáže

Klasická masáž

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Má blahodarný vplyv pri prepracovaní, strese, chorobách pohybového aparátu. Prináša uvoľnenie, odstraňuje únavu a obnovuje pohyblivosť stuhnutých svalov.

Relaxačná čokoládová masáž s pravou čokoládou 98%

Doprajte si skutočný luxus s čokoládovou masážou s 98% obsahom kakaa rozpusteným v organickom mandľovom oleji. Čokoláda je vynikajúca pri vyhladzovaní pokožky a jej zdokonalení, pomáha pri predchádzaní celulitíde a odstraňovaní toxínov z tela. Po masáži je Vaša pokožka jemná a krásne vonia. V ponuke je 30 minútová alebo 60 minútová masáž.

Relaxačná masáž chodidiel

Relaxačná masáž chodidiel prináša uvoľnenie, odstraňuje únavu a obnovuje pohyblivosť stuhnutých svalov.

Medová masáž

Medová masáž je príjemnou relaxáciou po náročnom a stresujúcom dni. Počas masáže sa na telo nanáša pravý med, ktorý sa ťahavým spôsobom nakoniec odstraňuje z pokožky. Med dokáže telo zbaviť škodlivých látok a vďaka nej sa liečia predovšetkým tzv. civilizačné choroby. Neodporúča sa pri nadmernom ochlpení chrbta.

Masáž s lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. Lávové kamene majú schopnosť absorbovať, udržiavať a postupne uvoľňovať teplo. Prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu, ktorá pozitívne pôsobí nielen na pokožku, podkožie a svalové vlákna, ale spôsobuje aj výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, zrýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela.

 

Cenníky a doplnkové informácie nájdete tu.

 

Thajské masáže

Thajské masáže predstavujú tú najlepšiu a najkomplexnejšiu starostlivosť o telo i dušu.

Wellness Hotel Patince spolupracuje s najlepšími profesionálnymi thajskými masérkami – absolventkami školy thajskej masáže so sídlom v buddhistickom kláštore WAT PHO v Bangkoku. Vďaka tomu máte možnosť dopriať svojmu telu a duši to najvzácnejšie, čo v tomto smere existuje.

Klasická thajská masáž

Korene tejto masáže siahajú až do r. 2500 p. n. l a boli rokmi overované a zdokonaľované. Jedná sa o jedinečný typ masírovania tela a svalov rukami, pre ktoré je charakteristické naťahovanie tela a intenzívna hĺbková bodová masáž. Thajská masáž prináša nabudenie energie , osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.

Thajská aromatická masáž

Thajská aromatická olejová masáž spája liečivé techniky používane v tradičnej thajskej masáži v kombinácii s aromaterapiou. Aromatické oleje rozvíjajú svoje blahodarné účinky vďaka zmyslovým vnemom ako dotyk a čuch. Harmonizujúca masáž celého tela stimuluje krvný obeh a Vaše telo prevonia a dokonale uvoľní.

Herbálna thajská masáž

Thajská herbálna masáž je kombinácia tradičnej thajskej masáže a masáže so špeciálnymi herbálnými guľami. Gule sú namiešané z viac ako 10 vzácnych bylín a naparované. Teplo a esenciálne oleje z byliniek spoločne pracujú na uvoľňovaní svalových bolesti, napätia, vyživujú pokožku a zároveň stimulujú krvný obeh. Používanie herbálnych gulí osviežuje a ukľudňuje telo a myseľ.

Thajská reflexná masáž chodidiel a dlaní

Thajská reflexná masáž chodidiel a dlaní má veľmi hlbokú tradíciu. V Thajsku tieto masáže patria k najvyhľadávanejším. Stimulácia jednotlivých reflexných bodov na chodidlách a dlaniach má pozitívny účinok na celý organizmus, pôsobí priaznivo na psychiku a odbúravanie stresu. Masáž Vám navodí hlboké uvoľnenie a zlepší zdravotný stav.

Thajská uvoľňujúca masáž hlavy, krku, ramien a chrbta

Doprajte si uvoľňujúcu masáž na unavené svaly v oblasti hlavy, krku, ramien a chrbta. Uvoľnením stuhnutých svalov dosiahnete hĺbkový relax a odstránite chronické svalové bolesti.

V siedmom nebi – Thajská zdravotná masáž hlavy, krku, ramien a chrbta

Masáž v siedmom nebi je zdravotná tlaková thajská masáž, pri ktorej sa pôsobí silou na stuhnuté svalstvo v oblasti hlavy, krku, ramien a chrbta. Po masáži sa budete cítiť ako v siedmom nebi.

 

Cenníky a doplnkové informácie nájdete tu.

 

Otváracie hodiny

Thajské masáže

Pondelok 13:00 – 21:00
Utorok Zatvorené
Streda 13:00 – 21:00
Štvrtok – Nedeľa 09:00 – 21:00

 

Ostatné masáže

Pondelok – Nedeľa 09:00 – 21:00

 

Povedali o nás

„Ďakujeme za fantastické služby. Pani masérka ma tak vymasírovala, že si nespomínam na takú fantastickú masáž. Chodím na masáže už 8 rokov, ale ešte takú dobrú masáž som nezažil. Ďakujem ešte raz. „

Jozef V.