Masáže

Klasické masáže

Klasická masáž

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Má blahodárny vplyv pri prepracovaní, strese, chorobách pohybového aparátu. Prináša uvoľnenie, odstraňuje únavu a obnovuje pohyblivosť stuhnutých svalov. V ponuke je 30 minútová masáž chodidiel, šije a ramien, alebo celotelová 60 minútová.

Relaxačná čokoládová masáž s pravou čokoládou 98%

Relaxačná reflexná masáž chodidiel pochádza z Číny a považuje sa za jednu z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Tlak na reflexné body pôsobí na tok energie v tele, uvoľňuje napätie, upravuje sa prekrvenie a orgány sa povzbudzujú k lepšej činnosti.

Relaxačná reflexná masáž chodidiel

Relaxačná reflexná masáž chodidiel pochádza z Číny a považuje sa za jednu z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Tlak na reflexné body pôsobí na tok energie v tele, uvoľňuje napätie, upravuje sa prekrvenie a orgány sa povzbudzujú k lepšej činnosti.

Medová masáž

Medová masáž je príjemnou relaxáciou po náročnom a stresujúcom dni. Počas masáže sa na telo nanáša pravý med, ktorý sa ťahavým spôsobom nakoniec odstraňuje z pokožky. Med dokáže telo zbaviť škodlivých látok a vďaka nej sa liečia predovšetkým tzv. civilizačné choroby. Neodporúča sa pri nadmernom ochlpení chrbta.

Masáž s lávovými kameňmi *NOVINKA*

Masáž horúcimi lávovými kameňmi je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. Lávové kamene majú schopnosť absorbovať, udržiavať a postupne uvoľňovať teplo. Prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu, ktorá pozitívne pôsobí nielen na pokožku, podkožie a svalové vlákna, ale spôsobuje aj výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, zrýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela.

Thajské masáže

Thai masáže predstavujú tú najlepšiu a najkomplexnejšiu starostlivosť o telo i dušu.

Wellness hotel Patince spolupracuje s najlepšími profesionálnymi thajskými masérkami – absolventkami školy thajskej masáže so sídlom v buddhistickom kláštore WAT PHO v Bangkoku. Vďaka tomu máte možnosť dopriať svojmu telu a duši to najvzácnejšie, čo v tomto smere existuje.

Klasická thajská masáž

Korene tejto masáže siahajú až do r. 2500 p. n. l a boli rokmi overované a zdokonaľované. Jedná sa o jedinečný typ masírovania tela a svalov rukami, pre ktoré je charakteristické naťahovanie tela a intenzívna hĺbková bodová masáž. Thajská masáž prináša nabudenie energie , osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.

Thajská aromatická masáž

Thajská aromatická olejová masáž spája liečivé techniky používane v tradičnej thajskej masáži v kombinácii s aromaterapiou. Aromatické oleje rozvíjajú svoje blahodarné účinky vďaka zmyslovým vnemom ako dotyk a čuch. Harmonizujúca masáž celého tela stimuluje krvný obeh a Vaše telo prevonia a dokonale uvoľní.

Herbálna thajská masáž

Thajská herbálna masáž je kombinácia tradičnej thajskej masáže a masáže so špeciálnymi herbálnými guľami. Gule sú namiešané z viac ako 10 vzácnych bylín a naparované. Teplo a esenciálne oleje z byliniek spoločne pracujú na uvoľňovaní svalových bolesti, napätia, vyživujú pokožku a zároveň stimulujú krvný obeh. Používanie herbálnych gulí osviežuje a ukľudňuje telo a myseľ.

Thajská reflexná masáž chodidiel a dlaní

Thajská reflexná masáž chodidiel a dlaní má veľmi hlbokú tradíciu. V Thajsku tieto masáže patria k najvyhľadávanejším. Stimulácia jednotlivých reflexných bodov na chodidlách a dlaniach má pozitívny účinok na celý organizmus, pôsobí priaznivo na psychiku a odbúravanie stresu. Masáž Vám navodí hlboké uvoľnenie a zlepší zdravotný stav.

Thajská uvoľňujúca masáž hlavy, krku, ramien a chrbta

Doprajte si uvoľňujúcu masáž na unavené svaly v oblasti hlavy, krku, ramien a chrbta. Uvoľnením stuhnutých svalov dosiahnete hĺbkový relax a odstránite chronické svalové bolesti.

V siedmom nebi – Thajská zdravotná masáž hlavy, krku, ramien a chrbta

Masáž v siedmom nebi je zdravotná tlaková thajská masáž, pri ktorej sa pôsobí silou na stuhnuté svalstvo v oblasti hlavy, krku, ramien a chrbta. Po masáži sa budete cítiť ako v siedmom nebi.

Cenník masáží nájdete tu.

Otváracie hodiny:

Thajské masáže

Pondelok 13:00 – 21:00
Utorok Zatvorené
Streda 13:00 – 21:00
Štvrtok – Nedeľa 09:00 – 21:00

 

Ostatné masáže

Pondelok – Nedeľa 09:00 – 21:00

Povedali o nás

„Ďakujeme za fantastické služby. Pani masérka ma tak vymasírovala, že si nespomínam na takú fantastickú masáž. Chodím na masáže už 8 rokov, ale ešte takú dobrú masáž som nezažil. Ďakujem ešte raz. „

Jozef V.