Na čo sa u nás môžete tešiť?

Bazénový a saunový svet

Bazénový svet je komplex bazénov s využitím vody z termálneho vrtu, ktorá je špeciálne upravovaná tak, aby bola zdravotne a hygienicky vyhovujúca. V saunovom svete nájdete fínsku, švédsku, bylinkovú, infra a parnú saunu. Oddýchnuť a načerpať silu po saunovaní môžete v našej novej odpočivárni.

Počas víkendov a tematických pobytov je k dispozícii animátor s bohatým animačným programom pre deti.

 

Nordic walking

Pri tomto športe využívate svaly celého tela. Nordic walking si môže vychutnať každý, ako aktivitu, ktorá podporuje fyzické zdravie. Vykonáva so špeciálne navrhnutými palicami, ktoré sú podobné lyžiarskym. Je to šport vhodný pre každého, pretože je jednoduchý, finančne nenáročný a veľmi efektívny pre udržiavanie kondície.

Fitness

Súčasťou vybavenia hotela je aj moderná posilňovňa. Hoteloví hostia majú do fitnesscentra neobmedzený prístup zdarma.

Powerjoga

Cvičením jogy sa zbavíte zdravotných problémov, zvýši sa pružnosť a pohyblivosť, posilníte si váš imunitný systém a zlepšíte svoje dýchanie. Powerjoga získava stále viac a viac svojich prívržencov preto neváhajte a príďte sa uvoľniť a poriadne si zacvičiť každú sobotu o 8:30 a o 16:30 v kongresovej sále JUH, alebo v nedeľu o 8:30 v kongresovej sále JUH (okrem letného pobytu).

Aqua aerobic

Aqua aerobic je pomerne mladý šport kombinujúci aerobnú činnosť a vodné prostredie. Je zameraný na zvýšenie fyzickej kondície, zníženia váhy a vytvarovanie tela. V hoteli si ho môžete zacvičiť každú sobotu o 16:00 v bazénovom svete.

Bowling, biliard, šípky a stolný futbal

Pre aktívny oddych Vám poslúžia dve bowlingové dráhy, biliard, šípky a stolný futbal. Dráhy si môžete rezervovať na hotelovej recepcii.

Bowling - Wellness Hotel Patince

V letnej sezóne majú naši hostia k dispozícii až 10 vonkajších bazénov a 4 tobogany, animačný program počas celého dňa so skúsenými animátormi a pravidelné vyhliadkové plavby po Dunaji.

Pre aktívny oddych môžete využiť naše športoviská – tenisový kurt, volejbalové/basketbalové ihrisko, beach volejbal, petanque, minigolf, vodné bicykle, bowling, biliard, šípky.

Priamo v hoteli sa nachádzajú 2 plne vybavené detské kútiky a rozľahlé exteriérové ihrisko s trampolínou.

Prvý detský kútik sa nachádza hneď vedľa Lobby baru a je určený menším deťom. Tu sa deti môžu napríklad vrhnúť do bazénika s guličkami, zahrať si s plyšovými hračkami alebo si vymaľovať Flippyho. Druhý detský kútik sa nachádza pri kongresových sálach v KS Východ. Tento je určený väčším deťom, ktoré si chcú zašportovať, zasúťažiť v stolnom futbale alebo si zaskákať na trampolínach.

Počas dňa deti môžu vidieť na hoteli aj nášho maskota Flippy-ho, ktorý sa teší veľkej obľube. V blízkosti hotela je prístav alebo príjemná cyklotrasa.

Ponuka športových aktivít

Vyhliadkové plavby

Z prístavu Patince môžete absolvovať vyhliadkové plavby loďou po Dunaji. Počas plavby budete môcť spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov.

Prístav v Patinciach

 

 

Pozrite si naše pobytové balíky

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie