Najlepšia dovolenka s deťmi v Patinciach

Hľadáte ideálny odpočinok pre vás a vaše deti? Vo Family Wellness Hoteli Patince nájdete všetko, čo k pohodovej rodinnej dovolenke potrebujete – príjemné ubytovanie, kvalitnú stravu, bazénový svet s termálnou vodou, nádhernú prírodu, animačné programy, detský kútik. To všetko sa nachádza necelé dve hodiny cesty autom od Bratislavy či Trnavy. Z Nitry sa k nám dostanete za necelú hodinu a pol.

Baby Friendly hotel

Ubytujte sa u nás aj s tými najmenšími. Wellness Hotel Patince je pripravený na dojčatá aj batoľatá – má bezbariérové prístupy, v reštaurácii a bufetoch sú detské stoličky, na toaletách prebaľovacie pulty a na izbu vám dáme detskú postieľku aj rýchlovarnú kanvicu. V prípade potreby vám zabezpečíme stráženie detí.

Certifikát od Únie materských centier

Wellness Hotel Patince získal dňa 2.10.2020 od Únie materských centier certifikát Zariadenie priateľské k deťom a rodinám. Certifikát potvrdzuje splnenie stanovených kritérii na najvyššiu úroveň 5*. Všetky informácie si nájdete na našej podstránke alebo aj na stránke Únie materských centier. 

 

Logo kampane UMC  a certifikát potvrdzujúci splnenie kritérií

Špeciálne pobyty pre rodiny s deťmi

Počas celého roka ponúkame výhodné a zaujímavé rodinné pobyty. Vy si oddýchnete a vaše deti sa zabavia a získajú nové vedomosti a zručnosti.

Veľkonočný pobyt

Prežite s nami sviatky jari v našej termálnej vode. Počas štvor až šesťdenného pobytu
na celú vašu rodinu čaká relax a bohatý program pre deti aj dospelých.

Veľkonočný pobyt na Facebooku

Relax s robotmi

Špeciálny pobyt venovaný robotike, vede a výskumu organizuje Wellness hotel
Patince v spolupráci s Národným centrom robotiky . Malí zvedavci sa zoznámia s
najrôznejšími robotmi a ich vývojom. Rodičia si môžu vypočuť tematické prednášky.
Všetci si pritom oddýchnu v našom wellness centre a bazénovom svete.

Relax s robotmi na Facebooku

Špeciálny pobyt ku Dňu detí

Trojdňový tematický pobyt venovaný celým rodinám a Medzinárodnému dňu detí je vždy
zameraný na inú tému. Počas pobytu sa deti zabavia s animátormi a špeciálnymi
hosťami.

Špeciálny pobyt ku Dňu detí na Facebooku

Letný pobyt pre celé rodiny

Univerzálna dovolenka pre celé rodiny, ktoré si chcú dosýta užiť slniečko a aktívny
odpočinok pri vode. Bohatý animačný program čaká na dospelých aj na deti. Okrem toho
rodičia radi zrelaxujú v našom wellness centre, ale čaká ich aj bohatý animačný
program, rovnako ako ich deti.

 

Najlepšia dovolenka v Patinciach na Facebooku

Halloweensky pobyt

Chcete si užiť termálnu vodu aj na jeseň? Na Halloween máme pre rodiny pripravený
špeciálny pobyt s bohatým animačným programom pre deti a s možnosťou oddychu pre
dospelých.

Halloweensky pobyt na Facebooku

Mikulášsky pobyt

Každoročne pripravujeme pre rodiny špeciálny Mikulášský pobyt. V decembri si deti užijú
kopec zábavy, zatiaľ čo rodičia zrelaxujú v našej termálnej vode.

Mikulášsky pobyt na Facebooku

Pozrite si ďalšie špeciálne pobyty a aktuálne termíny pobytových balíkov.

Ubytovanie pre rodiny s deťmi

Ponúkame komfortné dvoj až štvorlôžkové izby alebo apartmány. V prípade potreby je možné pre vaše deti objednať prístelku alebo detskú postieľku. Pre väčšie rodiny máme k dispozícii napríklad mezonetovú izbu Family.

Celý hotel je bezbariérový. Bez problémov sa tak po ňom môžete pohybovať s kočíkom.

Ak potrebujete dieťaťu v noci urobiť umelé mlieko alebo čaj, na recepcii si môžete na izbu zapožičať rýchlovarnú kanvicu. Zakúpite tu tiež jednorázové plienky, plienky na plávanie a hračky do vody. V akútnych prípadoch vám poskytneme základné lieky proti bolesti a na zníženie teploty.

Miestnosť pre mamičky

Potrebujete ohriať jedlo pre Vaše bábätko alebo ho chcete v pokoji okúpať? Vo Family Wellness Hoteli Patince to nie je problém. Na prvom poschodí nájdete tzv. miestnosť pre mamičky, kde je aj mikrovlnka a rýchlovarná kanvica.

Stráženie detí

Túžite po romantickej večeri v reštaurácii alebo oddychu vo wellness centre a nechcete nechať deti samé? V našom hoteli vám zabezpečíme stráženie za 10 Eur na hodinu (1 dieťa) alebo 15 Eur na hodinu (2 a viac detí). Babysitting je nutné objednať minimálne jeden deň vopred (stráženie detí zabezpečujeme len pre deti staršie ako 2 roky).

Stravovanie

U nás si pochutí celá rodina, vrátane detí. Stravovanie je vo Family Wellness Hoteli Patince zabezpečené prostredníctvom polpenzie v hotelovej reštaurácii. Otvorená je od 7:30 do 22:00.

Nová reštaurácia

 

 • V ranných (7:30 – 9:00) a večerných (17:30 – 21:00) bufetoch si vyberú dobré a kvalitné jedlo všetci členovia rodiny.
 • V prípade potravinových alergií a intolerancií vám pripraví náš šéfkuchár jedlo presne na mieru.
 • Na požiadanie vám náš personál v kuchyni ohreje stravu pre najmenších v originálnom balení. Doma pripravené jedlo či mlieko môžete deťom ohriať v špeciálnej miestnosti pre mamičky.
 • Reštaurácia je priestranná a pohodlne sa po nej môžete pohybovať s kočíkom.
 • Deti ocenia vonkajšiu terasu, ktorá sa nachádza hneď vedľa hotelového jazierka.
 • K dispozícii sú detské stoličky, ktoré sa nachádzajú aj v bufete pri vnútorných bazénoch.

Chcete u nás aj obedovať? Jedlo si môžete vybrať (12:00 – 15:00) v hotelovej reštaurácii alebo na vonkajšej terase pri jazere z denného menu alebo z menu à la carte. Najete sa a napijete aj vo Wellness bare pri interiérových bazénoch alebo v Grill Bare pri vonkajších bazénoch.

V našom Lobby bare zas celá rodina ochutná čerstvé zákusky z našej cukrárne a zdravé wellness nápoje – 100% ovocné šťavy bez pridaného cukru. Rodičia si vychutnajú skvelú kávu.

Zábava pre deti

U nás sa deti nudiť nebudú. Priamo v hoteli sa nachádza plne vybavený detský kútik a rozľahlý exteriérový aj interiérový bazénový svet. Počas tematických pobytov, víkendov a prázdnin prebiehajú animačné programy. Počas dňa deti môžu vidieť na hoteli aj nášho maskota Flippy-ho, ktorý sa teší veľkej obľube. V blízkosti hotela je prístav alebo príjemná cyklotrasa.

Detský kútik, exteriérové atrakcie, animačný program

V hoteli sa nachádza plne vybavený detský kútik, kde sa deti môžu napríklad vrhnúť do bazénika s guličkami. V exteriéri je pre deti prístupné pieskovisko so šmykľavkou, hojdačky, od jari až do jesene trampolína, v lete skákací hrad.

 

V letnej sezóne a počas tematických pobytov organizujú naši animátori rôzne aktivity, ako napríklad športové súťaže, maľovanie na tvár, zapletanie vrkočov a ďalšie, aj v exteriéri. Bez starostí tu môžete nechať deti staršie ako tri roky a môžete si ísť napríklad zaplávať.

Bazénový svet

V areáli Family Wellness Hotela Patince nájdete Bazénový svet s vnútornými aj vonkajšími bazénmi. Celá vaša rodina tak môže plne využívať všetky výhody termálnej vody z prameňa Hévíz, ktorá blahodarne pôsobí na pohybové ústrojenstvo. V bazénovom svete vás čaká všetko potrebné, aby ste si pobyt vo vode užili aj s deťmi.

 • V hoteli je možné zakúpiť špeciálne plienky na kúpanie pre dojčatá a batoľatá a hračky do vody.
 • V šatni sa nachádza prebaľovací pult.
 • V interiéri je detský bazén s termálnou vodou s teplotou 34 stupňov, s hĺbkou 70 centimetrov a s tobogánom vhodným aj pre menšie deti. Deti ocenia aj veľký relaxačný bazén s divokou riekou, jaskyňou, tryskami a chrličmi.
 • V exteriéri sa nachádza bazén pre batoľatá s termálnou vodou s teplotou 30 stupňov, s hĺbkou 40 centimetrov. Kým sa deti vybláznia na šmýkľavke a pod fontánkou, vy ich môžete sledovať z pohodlných lehátok rozmiestnených okolo bazéna. Väčšie deti zaujme veľký exteriérový bazén s tobogánom a lezeckou stenou.

Prístav Marina Patince

Iba dva kilometre od hotela sa nachádza prístav, kam prídete peknou prechádzkou aj s kočíkom alebo s deťmi na bicykli. Odchádzajú odtiaľ vyhliadkové plavby po Dunaji.

Dunajská cyklotrasa

V bezprostrednej blízkosti hotela vedie podunajská časť Dunajskej cyklotrasy. Spoločne s deťmi môžete na bicykli alebo na kolieskových korčuliach pozorovať krásy miestnej prírody. Krátku prechádzku si ale pokojne urobíte aj pešo s kočíkom.

Priamo v hoteli požičiavame bicykle pre deti a dospelých, detské sedačky na bicykel s nosnosťou do 21 kilogramov, kolieskové korčule.

Ďalšie zaujímavé výlety a aktivity, ktoré môžete aj s deťmi podniknúť v okolí Family Wellness Hotela Patince, nájdete na portáloch sDetmi.com a Kamsdetmi.sk.

Športové aktivity pre celé rodiny

Okrem plávania a cyklistiky sú pre rodinnú dovolenku vo Family Wellness Hoteli Patince pripravené ďalšie možnosti športového vyžitia.

Priamo v areáli hotela si vyskúšate:

 • tenis,
 • ping pong,
 • plážový volejbal,
 • športový rybolov,
 • vodné bicykle na hotelovom jazierku,
 • petanque,
 • mini golf,
 • plážový futbal.

Športové aktivity v Patinciach, lukostreľba

V interiéri máme:

 • bowling,
 • stolný futbal,
 • šípky,
 • biliard,
 • počas víkendu cvičenie jógy (necvičí sa počas júla a augusta).

Mimo areálu hotela:

 • Na golfovom ihrisku Old Lake Gold Clubu v 50 minút vzdialenom maďarskom meste Tata si zapožičiate detskú golfovú výstroj a skúsení inštruktori zasvätia vaše deti do tajov golfu.