Novinky na jeseň a zimu od 01.10.2020

Pobyt pohoda víkend Wellness Hotel Patince

Čo nové sme pre vás pripravili

Aj počas jesene sme pre vás pripravili viacero noviniek, aby bol váš pobyt u nás ešte príjemnejší:

  • Beauty procedúry vhodné pre tínedžerov od 12 rokov: hĺbkové čistenie pleti, pleťová maska podľa typu pleti, úprava nechtov a lakovanie
  • Thajské aromatické masáže pre deti od 4 rokov
  • Thajská Gravi masáž pre tehotné ženy
  • Predĺžili sme možnosť saunovania pre deti každý deň do 17.00 hod.
  • Upravili sme časy otváracích hodín Bowling baru, aby ste si mohli užiť bowling, billiard, šípky, stolný futbal a pritom si vychutnali naše skvelé nápoje. Bowling bar je otvorený už od 14.00 do 22.00 hod.
  • Do ponuky Wellness baru priamo v bazénovom svete sme okrem občerstvenia formou chutných klasických jedál, šalátov, cestovín a jedál pre detičky pripravili aj obľúbenú ponuku miešaných nápojov pre deti a dospelých.

 

Jesenné a zimné pobyty

Príďte si k nám oddýchnuť od starostí bežných dní a rodičovských povinností. Rezervujte si niektorý z jesenných alebo zimných pobytov. Každý pobytový balík obsahuje welcome drink, polpenziu a neobmedzený vstup do nášho vnútorného bazénového a saunového sveta. 

Samozrejmosťou sú dva detské kútiky pre menšie a väčšie deti, v prípade priaznivého počasia vonkajšie detské ihriská, vonkajšia 6-miestna trampolína, požičovňa bicyklov pre deti a dospelých, bohatý víkendový animačný program, tematické zimné pobytové balíky, wellness a spa procedúry (masáže, zábaly, kúpele, manikúra, pedikúra, bio pedikúra s rybičkami Garra Rufa).

Pozrite si naše pobyty