Všetky opatrenia a novinky v hoteli na leto 2020

Opatrenia a novinky na leto 2020 – Wellness Hotel Patince

S radosťou oznamujeme, že od 26. júna 2020 otvárame a začíname letnú sezónu vo Wellness Hoteli Patince****. Práve včas na to, aby ste si u nás mohli užiť leto, prázdniny a zaslúžený oddych po náročných mesiacoch – či už k nám prídete na pobyt alebo iba okúpať sa. Čo všetko pripravujeme pre bezpečnosť a pohodlie vášho letného pobytu?

Sprísnené hygienické opatrenia

Zdravie a bezpečnosť sú vždy na prvom mieste, no v týchto mimoriadnych mesiacoch na ne kladieme ešte väčší dôraz ako zvyčajne. Prijali sme preto viaceré opatrenia, ktorých snahou je v maximálnej možnej miere zabezpečiť ochranu našich hostí:

 • Pri detskom kútiku, hlavnej reštaurácii, wellness bare, masážach, spoločných vonkajších a vnútorných priestoroch sme zriadili dezinfekčné stanice na umytie rúk.
 • Vzhľadom na zvýšenú potrebu dezinfekcie a sanity sme upravili čas check-inu od 16.00 hod. a check-out do 11.00 hod., aby izby spĺňali čo najvyšší štandard čistoty a komfortu.
 • Zvýšili sme frekvenciu upratovania a čistenia spoločných priestorov a toaliet. Všetky prípravky používame v kombinácii so zmesou s antibakteriálnymi a dezinfekčnými účinkami.
 • Vo zvýšenej miere dezinfikujeme kľučky, bar, stoly, masérske lôžka, pulty, detské stoličky, hračky v detskom kútiku.
 • Pani upratovačky pridávajú dezinfekciu aj do vody, ktorou umývajú podlahy a plochy.
 • Tak, ako je u nás zvykom, pravidelne kontrolujeme pH a iné ukazovatele vody v bazénoch, aby bola naša voda v bazénoch nezávadná a zdravotne vyhovujúca.
 • Naši pracovníci ‒ maséri, barmani, pani upratovačky a pracovníci pri výdaji jedla – majú k dispozícii dezinfekčné prostriedky v spreji pre prípadné požiadavky hostí.
 • Našim zamestnancom každý deň pri nástupe do práce meriame telesnú teplotu.
 • Na recepciu, v reštaurácii, pri wellness bare a pri masážach sme umiestnili informačné letáky z oficiálnej stránky Úradu verejného zdravotníctva.
 • Pred samotným otvorením prebehne kompletná sanitácia priestorov hotela a wellness.

Veríme, že aj týmito opatreniami zvýšime váš komfort a spoločným zodpovedným prístupom ochránime naše zdravie.

Aktualizované storno podmienky

Situácia vyzerá priaznivo, ale rozumieme vašim obavám, že nemusí byť stabilná. Preto sme aktualizovali naše storno podmienky, s ktorými nemusíte mať strach, že pri zrušení pobytu prídete o vaše peniaze:

 • Pri zrušení pobytu do 8 dní pred nástupom nie je potrebné platiť žiadne storno poplatky.
 • Ak pobyt zrušíte 7 a menej dní pred nástupom, vašu zálohu presunieme na darčekový poukaz, ktorý môžete využiť v priebehu jedného roka. Pozrite si podrobnosti v našich obchodných podmienkach.

Vonkajší bazén s toboganom vo Wellness Hoteli Patince

 

Čo nové sme pre vás pripravili

Ani počas nútenej prestávky sme sa v hoteli nezastavili. Pripravovali sme pre vás viacero noviniek či opráv, aby bol váš pobyt u nás ešte príjemnejší:

 • Zdvojnásobili sme počet ležadiel pre našich hostí pri bazénoch.
 • Obnovili sme vonkajší Grill bar pri bazénoch, ktorý vás každý deň bude čakať s chutným menu snackov a miešaných nápojov. Hostia si svoj nápoj budú môcť objednať priamo k vlastnému ležadlu. Naši čašníci budú obsluhovať priamo pri bazénoch, aby sme zvýšili váš komfort objednávania.
 • Obnovili sme športové vybavenie , aby ste si u nás naplno užili letné aktivity z našej ponuky. Zaobstarali sme nové bicykle, tenisové rakety či vodné bicykle, k dispozícii máme aj náradie na lov rýb v jazere pri hoteli.
 • Pri plánovaní výletov na cyklotrase či pri plavbách budete mať k dispozícii možnosť občerstvenia, obklopení prírodou Dunaja. V našom Prístave Patince budeme mať 5-krát do týždňa otvorený náš Marina Bar.
 • Pre menšie aj väčšie deti chystáme nové vonkajšie detské ihriská. Už teraz sa môžu tešiť na interaktívne ihriská, trampolínu, šmýkačky, preliezky a hojdačky.

Letný pobyt 2020

Príďte si k nám počas leta oddýchnuť od starostí bežných dní a rodičovských povinností. Rezervujte si letný pobyt s polpenziou, s neobmedzeným vstupom do našich vnútorných aj vonkajších bazénov (10 bazénov a 4 tobogany) a 5 druhov sáun. Pribalíme vám k nemu množstvo bonusov.

Nájdete medzi nimi vyhliadkovú plavbu, vstupy do pevností v Komárne, požičanie športového vybavenia, welcome drink, voucher na kávu v našej kaviarni, masáže či pleťovú masku na tvár. Samozrejmosťou je náš bohatý animačný program, ktorý zabaví deti, ale aj dospelých. Ten bude ešte bohatší počas obľúbených špeciálnych víkendov: narodeninového, robotického a s kubánskou nocou.

 

Rezervovať letný pobyt