Wellness pobyty

Vo vami zvolenej variante sa nenachádza žiaden wellness pobyt

Darčeková poukážka Balík Classic 2021
330,00€ 264€
Darčeková poukážka Wellness Romance 2021
378,00€ 302,40€
Poukážka na pobyt podľa vlastného výberu
 
Wellness day
25€
Pobyt Traja králi 2021
od 149€ osoba / 2 noci
Pohoda týždeň 2021
od 110€ osoba/ 2 noci
Pohoda víkend 2021
od 135€ osoba / 2 noci
Wellness Aqua 2021
od 139€ osoba/ 2 noci
Wellness Weekend 2021
od 159€
Wellness senior 2021
od 119€ osoba/ 2 noci
Veľkonočný pobyt 2021
od 285€ osoba / 3 noci
Pobyt Deň detí 2021
od 149€ osoba / 2 noci
Letný pobyt 2021
od 245€ osoba / 3 noci
Pohoda týždeň
od 99€ osoba / 2 noci
Pohoda víkend
od 125€ osoba / 2 noci
Wellness Aqua
od 129€ osoba/ 2 noci
Wellness weekend
od 149€ osoba / 2 noci
Wellness Senior
od 109€ osoba/ 2 noci
Wellness Romance
od 359€ 2 osoby / 2 noci
Mikulášsky pobyt
od 149€ osoba / 2 noci
Vianočný pobyt
od 169€ osoba / 2 noci
Silvestrovský pobyt
od 349€ osoba / 3 noci
Medzisviatkový pobyt
od 149€ osoba / 2 noci

Vážení hostia, online rezervácia pobytov momentálne nie je možná. Prosíme, kontaktujte naše rezervačné oddelenie na: rezervacie@wellnesspatince.sk alebo +421 917 654 875. Ďakujeme pekne za pochopenie.

Wellness pobyty pre všetky vaše potreby

Spomaľte aspoň na chvíľu a oddýchnite si od zhonu každodennej reality. Wellness Hotel Patince Vás razom postaví na nohy. Relaxujte v termálnej vode s blahodárnymi účinkami, zažite masáž lávovými kameňmi, klasické masáže alebo si doprajte jednu z našich okrasných kúr. Našou špecialitou sú Thajské masáže – predstavujú tú najlepšiu a najkomplexnejšiu starostlivosť o telo i dušu. Spolupracujeme s najlepšími profesionálnymi thajskými masérkami – absolventkami školy thajskej masáže so sídlom v budhistickom kláštore WAT PHO v Bangkoku.

Oddychujte a my sa o všetko postaráme

Vaše pohodlie je pre nás dôležité. Preto sme pre Vás pripravili chutné pokrmy, saunu či fitness centrum. Láka Vás vodný bicykel, aqua aerobic alebo minigolf? U nás Vám nuda rozhodne nehrozí.

Oslávte výročie alebo narodeniny wellness pobytom v Patinciach

Výnimočné momenty si zaslúžia nezabudnuteľnú oslavu. Naše spa pobyty sú pre ňu ako stvorené. Ponúkame Vám široký výber bazénov, plavbu po Dunaji i rozličné výlety. Samozrejmosťou je parkovacie miesto a WIFI zadarmo.

Kúpeľné pobyty v luxuse pre vás a vašu lásku

Prekvapte svoju milovanú wellness pobytom v rozprávkovom hoteli Patince. Užijete si romantické nočné kúpanie s pohárom kvalitného vína či spoločné posedenia v termálnej vode. Vyjadrite jej obdiv jedinečným šperkom v príjemnej atmosfére kúpeľov.

Wellness pobyty u nás milujú deti…

Vaše deti sa vybláznia v jednom z detských kútikov alebo bazénov pod dohľadom plavčíkov. Užijú si tiež adrenalínovú jazdu na tobogane. Cez víkend a prázdniny sú im plne k dispozícii naši animátori, ktorí sa starajú o ich celodenný program.

…aj seniori

Pre seniorov máme ponuku rôznorodých aktivít. Pochvaľujú si najmä ozdravujúce účinky magnéziového kúpeľa. Pri problémoch s kĺbmi a svalmi dozaista ocenia teplú minerálnu vodu z prameňa Hévíz s liečebnými účinkami na pohybové ústrojenstvo. Súčasťou wellness pobytu pre seniorov sú taktiež rôznorodé procedúry a rašelinový zábal.

Rodinné wellness pobyty: Užite si skvelý čas s najbližšími

Či už sa chystáte na dovolenku s deťmi, vnúčatami alebo starými rodičmi, Wellness Hotel Patince je miestom, kde si oddýchne každý člen rodiny. Spoľahnite sa na starých rodičov a nechajte ich, aby sa večer postarali o vnúčatá, zatiaľ čo Vy objavíte saunový svet alebo romantické nočné kúpanie. Starí rodičia môžu využiť ozdravné účinky minerálnej vody v našich bazénoch, kým Vy pôjdete s deťmi na pravidelné kŕmenie sumcov, ktorí strážia našu fontánu. Ak sa chystáte na dovolenku s vnúčatami, nemusíte mať obavy. V areáli hotela nájdete množstvo atrakcií, ktorým Vaše ratolesti určite neodolajú.