Podporili sme akciu Hovorca roka a pomohli aj deťom

Hovorca roka 2017 výhercovia súťaže

22. septembra sa v Bratislave konala Made in Media party, na ktorej sme spoznali mená víťazov ankety Hovorca roka 2017. Asociácia hovorcov Slovenska aj tento rok venuje výťažok z akcie na podporu onkologických pacientov. Do charitatívnej tomboly prispel aj Wellness Hotel Patince.

Anketová súťaž Hovorca roka má vyše desaťročnú tradíciu, no tento rok bol do praxe uvedený nový spôsob hlasovania. Odborná porota najprv nominovala hovorcov v kategóriách Štátna správa a štátny sektor, Samospráva a neziskový sektor, Privátny a komerčný sektor. O najlepších z najlepších následne rozhodovala aj odborná verejnosť prostredníctvom internetového hlasovania na webe Hovorcaroka.sk. Zmeny má na svedomí Asociácia hovorcov Slovenska, ktorá zastrešuje aj tohtoročný 12. ročník súťaže.

Hovorca roka-výherkyňa tomboly

Výherkyňa Víkendového pobytu od Wellness Hotela Patince

Titul TOP Hovorca roka 2017 pre absolútneho víťaza vo všetkých hodnotených kategóriách získal hovorca a koordinátor komunikácie a kampaní občianskeho združenia VIA IURIS – Juraj Rizman. Porota sa rozhodla udeliť mu toto najvyššie ocenenie „za kampaň a komunikačné aktivity združenia, ktoré významnou mierou prispeli k zrušeniu tzv. Mečiarových amnestií“ (O médiach.com).

Súčasťou večera plného ocenení bola aj charitatívna tombola, z ktorej vyzbierané peniažky poputujú na pomoc detským onkologickým pacientom. Wellness Hotel Patince venoval do tomboly poukážku na Víkendový pobyt, ktorý si prevzala držiteľka šťastného čísla, pani Martina. Organizátorom sa podarilo vyzbierať dohromady 1.167 eur. Výťažok odovzdajú Deťom s rakovinou, n. o. na klinike v Kramároch v nasledujúcich dňoch.

Všetkým výhercom aj absolútnemu víťazovi súťaže srdečne blahoželáme. Sme radi, že Wellness Hotel Patince sa rozhodol podporiť súťaž Hovorca roka, a aj takto dopomôcť k vyzbieraniu finančného príspevku na pomoc ťažko chorým deťom.