close close

Aktuálne informácie o opatreniach

»

Predlžujeme služby letnej sezóny až do 5. septembra

Vonkajší bazén WHP

Leto vo Wellness Hoteli Patince**** nekončí. Príďte si užiť posledné letné dni a osláviť príchod jesene do Patiniec. Leto sme si spoločne poriadne užili a práve preto sme sa rozhodli, že všetky služby letnej sezóny predlžujeme až do 5. septembra. 

Na čo všetko sa stále môžete tešiť?

 

Leto aj na začiatku jesene

Príchod jesene a prelom dvoch sezón sme sa vám rozhodli spríjemniť týmito službami:

 • Animačný program každý deň, od 5. septembra už len počas víkendov.
 • V prípade priaznivého počasia otvorené hotelové vonkajšie bazény.
 • Športové aktivity pre celú rodinu.
 • Objavte zákutia Dunaja na našej výletnej lodi na pravidelných plavbách.

 

Náš bazénový svet

Pobyty pre celú rodinu

Príďte si k nám oddýchnuť od starostí bežných dní a rodičovských povinností. Užite si záver leta a  oslávte začiatok jesene niektorým z našich pobytových balíkov alebo tematických pobytov. Do 5. septembra sa o zábavu pre vaše deti postará každodenný animačný program, následne sa môžete tešiť na bohatý víkendový animačný program.

 

Samozrejmosťou sú dva detské kútiky pre menšie a väčšie deti, v prípade priaznivého počasia dve vonkajšie detské ihriská, vonkajšia 6-miestna trampolína, požičovňa bicyklov pre deti a dospelých, wellness a spa procedúry (masáže, zábaly, kúpele, manikúra, pedikúra, bio pedikúra s rybičkami Garra Rufa). Všetky pobytové balíky obsahujú welcome drink, polpenziu a neobmedzený vstup do nášho vnútorného bazénového a saunového sveta. 

 

Prídete si oddýchnuť cez týždeň, alebo dáte prednosť relaxu počas víkendu? Ak plánujete svoj pobyt so začiatkom od 1. septembra, neváhajte využiť náš online rezervačný systém

 

V prípade, že nás chcete navštíviť skôr na prelome augusta a septembra, odporúčame si overiť dostupnosť a vytvoriť rezerváciu e-mailom rezervacie@wellnesspatince.sk alebo telefonicky +421 917 654 875 .

Pohoda víkend 2021
135€ osoba / 2 noci
Wellness Weekend 2021
159€ osoba / 2 noci
Wellness Romance 2021
378€ 2 os. / 2 noci

Pozrite si naše pobyty

Hygienické opatrenia

Všetky hygienické opatrenia sú platné na základe vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva – okres Komárno sa nachádza v monitorovacej fáze Covid automatu (zelená farba). Našim hosťom chceme zabezpečiť  najvyšší komfort a zároveň, aby sme sa navzájom chránili:

 • Vstup a pobyt vo vonkajších aj vnútorných priestoroch prevádzky umožnené len osobám s prekrytými hornými dýchacími cestami.
 • Pri vstupe do prevádzky si klienti aplikujú dezinfekciu na ruky.
 • Na voľných oddychových plochách vo wellness centre sme zabezpečili dodržiavanie odstupu najmenej 2 metre medzi jednotlivcami alebo členmi skupín (rôznych domácností).
 • Pitné fontánky nefungujú.
 • Monitorujeme počet hostí, aby nepresiahol stanovené limity. 
 • V stravovacích prevádzkach máme zabezpečené dvojmetrové rozostupy medzi stolmi a hygienicky balený príbor pre každú osobu.
 • Personál používa osobné ochranné pracovné prostriedky  a vykonáva dezinfekciu stolov a dotykových plôch po každom klientovi.

Zvýšené hygienické opatrenia

Zdravie a bezpečnosť sú vždy na prvom mieste, no v týchto mimoriadnych mesiacoch na ne kladieme ešte väčší dôraz ako zvyčajne. Prijali sme preto viaceré opatrenia, ktorých snahou je v maximálnej možnej miere zabezpečiť ochranu našich hostí:

 • Pri detskom kútiku, hlavnej reštaurácii, wellness bare, masážach, spoločných vonkajších a vnútorných priestoroch sme zriadili dezinfekčné stanice na povinnú dezinfekciu rúk.
 • Vzhľadom na zvýšenú potrebu dezinfekcie a sanity ostávajú aj naďalej v platnosti časy check-inu od 16.00 hod. a check-out do 11.00 hod., aby izby spĺňali čo najvyšší štandard čistoty a komfortu.
 • Zvýšili sme frekvenciu upratovania a čistenia spoločných priestorov a toaliet. Všetky prípravky používame v kombinácii so zmesou s antibakteriálnymi a dezinfekčnými účinkami.
 • Vo zvýšenej miere dezinfikujeme kľučky, bar, stoly, masérske lôžka, pulty, detské stoličky, hračky v detskom kútiku atď.
 • Pani upratovačky pridávajú dezinfekciu aj do vody, ktorou umývajú podlahy a plochy.
 • Tak, ako je u nás zvykom, pravidelne kontrolujeme pH a iné ukazovatele vody v bazénoch, aby bola naša voda v bazénoch nezávadná a zdravotne vyhovujúca.
 • Naši pracovníci ‒ maséri, barmani, pani upratovačky a pracovníci pri výdaji jedla – majú k dispozícii dezinfekčné prostriedky v spreji pre prípadné požiadavky hostí.
 • Na recepciu, v reštaurácii, pri wellness bare a pri masážach sme umiestnili informačné letáky z oficiálnej stránky Úradu verejného zdravotníctva.

Veríme, že aj týmito opatreniami zvýšime váš komfort a spoločným zodpovedným prístupom ochránime naše zdravie.

 

Všetky hygienické opatrenia ako aj novinky aktualizujeme každý týždeň v našich aktualitách.

 

Pozrite si OPATRENIA A NOVINKY