September – najvyšší čas na relax

špeciálny januárový víkend

Neviete sa zmieriť s koncom leta a teplých dní? Chýbajú vám letné pobyty plné oddychu? Nezúfajte. Čas na relax si môžete dopriať aj v tomto období začínajúcej sa jesene.

Pred pár dňami nám začal mesiac september, a pomaly sa nám uzatvára kapitola letnej pohody. Využite práve tento prechodný čas a načerpajte sily na dlhú jesennú sezónu. Ponúkame vám relax na tri noci, konkrétne predlžený víkend s množstvom výhod a zliav.

V rámci pobytu Septembrový relax máte k dispozícií neobmedzený vstup do bazénového a saunového sveta. Návštevu fitness centra zdarma skombinujete s výjazdom na bicykli, kde sme pre vás pripravili aj malú pozornosť vo forme darčeka, alebo si môžete vypožičať nording walking palice na hodinu zadarmo. Do množstva výhod sme zahrnuli stolný tenis zdarma, zvýhodnený vstup na Bowling a zľavový kupón na miešané nápoje z ponuky Bowling baru.

maskot-patince-hotel

 

Doprajte vám aj vašim deťom radosť so spoločných chvíľ a vydajte sa na rodinný výlet do Monoštorskej pevnosti, ktorá sa vypína v meste na brehu Dunaja – Komárom. Pre najmenších sme pripravili aj bohatý animačný programdetský kútik s dozorom.

 

Večer si so svojou polovičkou oddýchnete pri dobrom vínu a zažijete trocha romantiky počas nočného plávania. V balíku výhod sa ukrýva aj wine voucher pre jednu osobu, kupón na WELLNESS & SPA precedúru a mnoho ďalších prekvapení.

Srdečne Vás pozývame využiť Septembrový relax na regeneráciu duše i tela. Vo Wellness Hoteli Patince sme nachystaní na jesennú sezónu a tešíme sa na vašu návštevu.