Športové aktivity

Tenis

K dispozícii je exteriérový tenisový kurt s umelou trávou, ktorý sa nachádza približne 100 m od hotela a prenajať si ho môžete za poplatok 6 € / hod.

Ponúkame aj možnosť zapožičania si tenisových rakiet a loptičiek v cene 2 € / hod.

Stolný tenis

Pre tých hostí, ktorí si netrúfajú na klasický tenis máme pre vás pripravený stôl, kde môžete predviesť svoju rýchlosť a presnosť. Zabavte sa a zasúťažte si so svojimi priateľmi alebo deťmi.

Golf

V rámci spolupráce s Golfovým Clubom Old Lake v maďarskom meste Tata sme pre Vás pripravili zaujímajú športovú ponuku. AK ste ešte nehrali nikdy golf, je pre Vás v Tata pripravený inštruktor, ktorý Vás uvedie do tajov tohto elegantného športu. V golfovom klube Vám za poplatok požičajú základné golfové palice ale aj kompletný golfový výstroj aby ste na  odpalisku mohli začať skúšať svoj doteraz neobjavený talent. Pokiaľ ste hráčom so zelenou kartou, čaká na Vás golfový areál, na ktorom hrávajú najväčšie euróske hviezdy ženského golfu na svojich turnajoch Ladies European Tour.

Máte so sebou deti? Aj tie nájdu na golfovom ihrisku v Old lake club zábavu na svojej úrovni. Pre nich sú pripravený detský golfový výstroj a inštruktori, ktorí sú špeciálne vyškolený na výuku golfu pre deti.

Zľavy

Našim hosťom ponúkame nasledovné zľavy po predložení nami opečiatkovaného prospektu v Old Lake Golf Clube:

 • 10% zľavu na green fee počas pracovných dní
 • 10% zľavu na green fee počas víkendov

Minigolf

Minigolf je obľúbeným a nenáročným športom pre celú rodinu. Výborná príležitosť zasúťažiť si s priateľmi a rodinou.

Fitness

Súčasťou vybavenia hotela je aj moderná profesionálna posilňovňa. Hoteloví hostia majú do fitnesscentra neobmedzený prístup zdarma.

Cykloturistika

Podunajská časť Dunajskej cyklotrasy je tranzitnou regionálnou trasou, ktorá vedie popri rieke Dunaj a je súčasťou diaľkovej cyklomagistrály siete EuroVelo 6. Časť pozdĺž Dunaja je známa tiež ako Dunajská cyklistická cesta.

Túra je svojou náročnosťou vhodná aj pre deti a starších ľudí.

Požičovňa bicyklov iba pre ubytovaných hostí.

Ceny zapožičania bicyklov:

 • Bicykle 1hod. – 2 €
 • Bicykle 3hod. – 5 €
 • Bicykle 6hod. – 8 €
 • Bicykle – celý deň – 12 €

Beach volejbal

Skupiny záujemcov o aktívny oddych si môžu zdarma vychutnať hru beach volejbalu v našom vonkajšom areáli pri bazénoch.

Vodné bicykle

Jazierko v areáli hotela je vhodné aj na pestovanie rôznych vodných športov, ako jazda na vodných bicykloch (2 EUR / hod.).

Rybolov

Areál Wellness hotela Patince ponúka vyžitie aj pre milovníkov rybolovu. V jazere hotela sa nachádzajú majestátne 12 a viac kilogramové kapre, amury, tolstolobiky a šťuky.

Poplatok za lov rýb pre jednu osobu:

 • Hoteloví hostia 10 € / deň, 25 € / 3 dni, 43 € / 7 dní
 • Ostatní 16 € / deň

V jazierku je možné loviť do 30. novembra. Od 1.12.2018 do 01.03.2019 sa ryby loviť nesmú. Organizované skupiny podľa dohody s prevádzkovateľom. Poplatok za požičanie náradia na lov rýb je 5 € / deň.

Petanque

Ihrisko na petanque sa nachádza vo vonkajšom areáli a pre návštevníkov Wellness hotela Patince je zdarma.

Bowling a biliard

Bowling bar je vybavený dvoma bowlingovými dráhami a biliardovým stolom.

 • Cena prenájmu 1 dráhy je 16,- € / hod.
 • Poplatok za biliard 4,- € / hod.

Power joga

Zmení vaše telo i myseľ pretože vytvára v tele vysoký stupeň energie, vitality a slobody. V dnešných uponáhľaných časoch plných stresu určite oceníte jej upokojujúci a uvoľňujúci účinok na celú nervovú sústavu i celé vaše telo.

Dobrá postava je pre väčšinu z nás najlepšou inšpiráciou, ale jogou získate oveľa viac pretože pozitívne vplýva nielen na fyzický ale aj na psychický stav človeka. Pomocou jogy získate štíhle a krásne vykreslené svaly, ktoré vám budú zároveň dobrou oporou pre správne držanie tela.

Cvičením jogy sa zbavíte zdravotných problémov, zvýši sa pružnosť a pohyblivosť, posilníte si váš imunitný systém a zlepšíte svoje dýchanie.Powerjoga získava stále viac a viac svojich prívržencov preto neváhajte a prídete sa uvoľniť a poriadne si zacvičiť každú sobotu od 8:30 do 9:30 hod. a od 16:30 do 17:30 hod. A v nedeľu od 8:30 do 9:30 hod. vo Wellness Hoteli Patince.

Pre hostí, ktorí by chceli stráviť deň športovými aktivitami, alebo spoznávaním okolia zapozičiavame taktiež:

 • Nordic walking palice – 2€/ hod.
 • Kolieskové korčule a kolobežky – 2€ / hod.