Urobte si čas na svoju lásku! Víkend vo dvojici v Patinciach vám s romantikou pomôže

Nočné kúpanie vo Wellness Patince

Oslavujete výročie vášho vzťahu alebo manželstva? Chcete svoju drahú polovičku prekvapiť romantickým darčekom? Alebo nemáte čas na dovolenku pri mori, a napriek tomu si potrebujete v lete urobiť aspoň jeden pokojný víkend vo dvojici? V Patinciach budete mať opäť oči len jeden pre druhého a znovu zažnete plamienok vášne.

Dvaja ludia ktorý sa kúpu vo vani

Zdroj: Pixabay.com

Zrýchlený tep, búšenie srdca, neustála túžba mať milovanú osobu vo svojej blízkosti – to všetko je spojené s počiatočnou zamilovanosťou. Spomenúť si na tieto chvíle nepretržitého šťastia a eufórie po niekoľkých rokoch vzťahu je niekedy ťažké. Starostlivosť o domácnosť, stresujúce zamestnanie, výchova detí a rad ďalších faktorov sú zaťažkávajúcou skúškou každej lásky. Vzťah sa stane rutinou a partneri sa postupne odcudzia.

Pamätáte si ešte, kedy ste si naposledy urobili čas jeden na druhého? Nie? Spoločne strávené chvíle a nové zážitky sú presne to, čo vašu lásku utuží. Vo Family Wellness hoteli Patince preto pripravujeme na leto rôzne pobyty pre všetky páry, ktoré si na seba potrebujú urobiť čas.

V našej ponuke nájdete napríklad romantický pobyt pre páry, na ktorom zažijete všetko, čo pre oživenie vzťahu potrebujete. Ak chcete svoju milovanú polovičku naozaj prekvapiť, napríklad k výročiu, vyskúšajte tiež pobyt Romance Lux. Víkend vo dvojici si počas prázdnin môžete užiť napríklad prostredníctvom špeciálneho Narodeninového pobytu alebo vášnivého Kubánskeho víkendu.

Vonkajší areál wellness Patince

Romantická atmosféra je vo Family Wellness hoteli Patince samozrejmosťou. Zdroj: archív

Nezabudnite na romantiku

Nech už si vyberiete akýkoľvek pobyt pre páry, u nás sa budete cítiť ako v romantickom filme už od prvých okamihov. V Patinciach sme preto pre vás všetko prichystali tak, aby ste nemuseli nič riešiť a mohli sa venovať len jeden druhému. V prípade pobytov Romance tak do našich pohodlných izieb napríklad chystáme aj romantickú výzdobu s fľašou šampanského.

Nočné kúpanie vo Wellness Patince

Nočné kúpanie je pre páry ako stvorené. Voňavé okvetné plátky ruží, plápolajúce sviečky a termálna voda pôsobí ako skvelé afrodiziakum. Foto: archiv

Romantiku si ale užijete aj v našom bazénovom svete. Páry sa spolu môžu ponoriť do vírivky alebo rímskeho bahenného kúpeľa. Zo všetkého najviac ale milujú špeciálne nočné kúpanie, ktoré sa koná každý piatok od desiatej do jednej hodiny v noci. Partneri si tak užijú romantickú atmosféru našich bazénov po zotmení podporenú svetlom sviečok a vôňou z okvetných plátkov ruže.

Vášeň prebudí starostlivosť o telo

V zhone každodenného života môže byť ťažké nájsť si čas nielen jeden na druhého, ale vôbec na to, aby sa človek trochu staral o svoje telo. Pritom hýčkanie organizmu a starostlivosť o vizáž nám dodáva potrebnú sebadôveru aj vo vzťahu.

Preto si v našom hoteli môžete objednať rad skrášľovacích procedúr, masáží, kúpeľov, ktoré sa postarajú o vaše telo, uvoľnia myseľ a prebudia vaše zmysly. Niektoré procedúry je dokonca možné absolvovať priamo s vaším partnerom.

Máte chuť na čokoládový zábal vo dvojici? Pri sviečkach a pod vplyvom omamnej vône čokolády, ktorá je silným afrodiziakom, sa s partnerom budete cítiť ako v raji. Vášeň podporuje aj vôňa ruží. Pre páry preto pripravujeme kúpeľ plný okvetných plátkov z týchto nežných kvetov. Vôňa a výťažky z nich blahodarne pôsobia na psychiku a pleť.

Mladý pár je na wellness

Párové procedúry vo vás prebudia vášeň. Zdroj: Bigstockphoto.com

Nové dobrodružstvá vás ešte viac zblížia

Oddych a starostlivosť ale nie sú všetko. S milovanou polovičkou by ste pre to mali prežívať stále nové a nové dobrodružstvá. Obohatia váš vzťah a pomôžu vám vidieť vášho partnera zase v inom svetle.

V letných mesiacoch máte v Patinciach radu možností, ako tráviť chvíle aktívneho odpočinku vo dvojici. Len dva kilometre od hotela je Marina bar a patinský prístav, odkiaľ vyrážajú vyhliadkové plavby do Komárna, Ostrihomu alebo Štúrova. V blízkosti hotela sa nachádza aj Dunajská cyklotrasa. My vám požičiame bicykle alebo korčule a vy sa môžete vydať na príjemný výlet krásnou podunajskou krajinou. Ak sa vám ale nechce vytiahnuť päty z nášho areálu, môžete si zmerať svoje sily v tenise, pingpongu, bowlingu, biliardu alebo pri stolnom futbale. Vyskúšajte aj športový rybolov, minigolf alebo golf v maďarskom meste Tata.

Ak sa vydáte na náš Kubánsky víkend, môžete sa spolu naučiť aj tancovať. Neopakovateľný pobyt plný latinsko-amerických rytmov, opojných drinkov, lahodného jedla a uvoľnenej atmosféry vnesie všetkým párom novú krv do ich vzťahu.

Užite si romantiku aj s deťmi

Víkend vo dvojici je skvelá vec, ale ak už máte potomkov a nemáte ich komu zveriť, môže sa to zdať len ako vzdialený sen. U nás si ale jeden na druhého urobíte čas aj s deťmi. Letné bohaté animačné programy pre deti organizujeme práve kvôli tomu, aby si aj rodičia mohli aspoň na chvíľku oddýchnuť v bazénovom svete nielen pri nočnom kúpaní, zrelaxovať vo wellness alebo sa osviežiť prostredníctvom niektorej procedúry.

Či už sa k nám v lete vydáte bez detí alebo s nimi, u nás si čas jeden na druhého nájdete a po návrate domov si budete bližšie než predtým. Prečítajte si viac o našich letných pobytoch alebo nám rovno napíšte svoje otázky na rezervacie@wellnesspatince.sk.

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie