Vianočný pozdrav a PF 2022

PF 2022

Milí hostia,

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a spoločné chvíle strávené v našom hoteli. 💙 Celý tím Wellness Hotela Patince**** Vám praje, aby bol pre Vás rok 2022 naplnený pokojom, láskou, šťastím a hlavne zdravím.

O znovuotvorení hotela Vás samozrejme budeme vopred informovať. Tešíme sa na Vás a Vašu návštevu budúci rok.

 

PF2022_WHP

Aktuálne informácie

Kvôli vzniknutej situácii a technickým rekonštrukčným prácam, o ktorých sme informovali, sme uzatvorili hotel od 1.11. až do odvolania. O ďalšom postupe Vás budeme informovať podľa vývoja situácie. Ďakujeme za porozumenie, podporu a už teraz sa na Vás tešíme.

 

V prípade otázok alebo informácií nás kontaktujte:

 

 

Darčekové poukazy

Hľadáte originálny darček ? Potešte svojich blízkych alebo aj seba darčekovým poukazom na pobyt, procedúru alebo čerpanie služieb vo Wellness Hoteli Patince****. Doprajte ho svojim najdrahším alebo si sami naplánujte svetlý bod v budúcnosti. Navyše vám budeme vďační, že tým podporíte hotel v tomto náročnom období. Veríme, že vás budeme môcť privítať čo najskôr.

 

Pozrite si naše DARČEKOvÉ POUKAZY

 

Náš pravidelné novinky

Ak chcete byť informovaní o znovuotvorení hotela a o všetkých akciách a novinkách, ktoré vám prinášame, prihláste sa do nášho

 

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie