Víkendové Wellness pobyty

Utečte od všetkých povinností a doprajte si víkendový wellness pobyt na juhu Slovenska vo Wellness Hoteli Patince****. Víkendový wellness pobyt vám pomôže aspoň na dva dni zabudnúť na všetky vaše starosti a užite si čas vo dvojici alebo s rodinou a s množstvom rôznych aktivít.

Pozrieť aktuálnu ponuku pobytov

Prečo navštíviť Wellness Hotel Patince?

Vďaka našej slnečnej polohe a termálnej vode z vlastného prameňa zistíte, že víkendové pobyty na Slovensku majú niečo do seba. 

Pohodlné ubytovanie, kvalitná gastronómia a prvotriedny wellness zaistia, že si svoj víkendový pobyt užijete naplno. Či už sami, s priateľmi, s milovanou polovičkou, ale aj s deťmi a celou rodinou. Z našej rôznorodej ponuky izieb a apartmánov si určite vyberiete.

Po víkende sa budete vracať ku každodenným povinnostiam príjemne osviežení a oddýchnutí.

Viac o ubytovaní

image4

Každý víkendový pobyt zahŕňa stravovanie formou polpenzie – a teda raňajky a večere formou bufetových stolov alebo výberom zo 4-chodového menu od našich šéfkuchárov. 

Ak máte chuť na drink, v hoteli sa nachádza Lobby bar a Pool bar, v ktorých vám ponúkneme aj kávu, výber lokálnych vín, či čapované pivo, limonády a miešané drinky.  

Víkendové wellness pobyty pre jednu osobu

Doprajte si čas pre seba a využite ponuku nášho hotela aj sami. Čaká na vás pokoj a pohoda.

Pokiaľ budete chcieť, môžete sa napríklad zúčastniť power jogy či aqua gymu, zacvičiť si v našom plne vybavenom fitness centre, navštíviť bazénový či saunový svet, alebo sa venovať celý víkend najrôznejším wellness procedúram. 

Vo Wellness Hoteli Patince**** si užijete aj zábaly, masáže, kúpele, pedikúru a manikúru či ošetrenie tváre i tela. Víkendové pobyty pre osamelých sú dnes stále viac obľúbené. 

Relax vo Wellness Hotel Patince

Areál hotela a blízke okolie je skvelé na prechádzky, nordic walking či cykloturistiku. V letných mesiacoch si môžete vyskúšať i vodný bicykel. Pokiaľ máte radi rybolov, alebo ste to vždy chceli skúsiť, naše jazierko je vám k dispozícii.

 

Prezrite si cenníky

Wellness Romance - Wellness Hotel Patince

Romantické víkendové pobyty pre dvoch

Zažite nezabudnuteľný víkend so svojou polovičkou a využite kompletné služby nášho špeciálneho pobytu Wellness Romance

Čaká na vás romantická večera pri sviečkach, nočné kúpanie, krásne darčeky i zľavy na rôzne wellness procedúry. Vyskúšajte si rôzne procedúry a kúpele ako Kleopatrino kúzlo či romantický celotelový zábal pre dvoch s 98 % čokoládou, ktorý je súčasťou romantického pobytu.

Viac o pobyte Wellness Romance

Pri pobyte od 3 nocí získate v rámci pobytu aj 30-minútovú thajskú masáž ramien a chrbta, ktorá zavŕši vaše dokonalé uvoľnenie. 

Pohoda víkend
149€ osoba / 2 noci
Wellness romance
208€ os. / 2 noci
Wellness senior
131€ osoba/ 2 noci
Wellness aqua
153€ osoba/ 2 noci
Špeciálna ponuka na 1 noc / týždeň
65€ osoba / 1 noc

V rámci starostlivosti o seba získate aj diagnostiku organizmu a 10 € na ošetrenie francúzskou kozmetikou značky Mary Cohr. 

Víkendový pobyt s deťmi

Wellness Hotel Patince**** je skvelou možnosťou spoločne stráveného času pre rodiny s deťmi. Prístelka alebo detská postieľka sú k dispozícii na vyžiadanie ku každej izbe. Rovnako aj v reštaurácii nájdete detské stoličky a stravu vhodnú aj pre tých najmenších.

 

Viac o ubytovaní s deťmi

 

Víkendové pobyty pre deti sú zárukou nikdy nekončiacej zábavy. Počas celého roka sa môžu vyšantiť vo vnútornom bazénovom svete, kde na nich čaká detský bazén s termálnou vodou, ktorý je hlboký 70 centimetrov. V bazéne nechýba ani tobogan. Celá rodina ocení aj veľký relaxačný bazén s divokou riekou, jaskyňou, tryskami i chrličmi.

Deti vo Wellness Hotel Patince

Počas letnej sezóny si celá rodina užije užije aj vonkajší bazénový svet – celkovo u nás nájdete až 10 bazénov, 4 tobogany a lezeckú stenu. Okrem toho máme aj detský bazén pre tých najmenších s tienením proti slnku.

Každý deň počas prázdnin a cez víkendy si u nás užijete aj bohatý animačný program, spoločnosť nášho maskota Flippyho. Deti sa môžu dostatočne vyšantiť na detských ihriskách s domčekom a šmykľavkou, sieťou na šplhanie i s malou horolezeckou stenou. 

Nechýbajú ani hojdačky, kolotoč, hojdacie zvieratká a veľká 6-miestna detská trampolína.  Okrem toho máme v hoteli dva plne vybavené detské kútiky. 

Flippy - Wellness Hotel Patince

Rodiny s deťmi si vždy naplno užívajú aj naše tematické víkendové pobyty pre deti, ktoré pre vás pripravujeme počas celého roka. Vďaka nim zažijete napríklad neopakovateľný Veľkonočný pobyt, Robotický víkend, či Halloweensky, Mikulášsky i Vianočný pobyt. Počas nich na vás čaká množstvo zábavných aktivít pre deti i dospelých.

 

Pohoda víkend
149€ osoba / 2 noci
Wellness romance
208€ os. / 2 noci
Wellness senior
131€ osoba/ 2 noci
Wellness aqua
153€ osoba/ 2 noci
Špeciálna ponuka na 1 noc / týždeň
65€ osoba / 1 noc

Pozrieť aktuálnu ponuku pobytov
Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie