close close

Aktuálne informácie o opatreniach

»

Vnútorné aktivity v hoteli

Detské kútiky

V hoteli sa nachádzajú 2 plne vybavené detské kútiky. Prvý sa nachádza hneď vedľa Lobby baru a je určený menším deťom. Tu sa deti môžu napríklad vrhnúť do bazénika s guličkami, zahrať si s plyšovými hračkami alebo si vymaľovať Flippyho. Druhý detský kútik sa nachádza pri kongresových sálach v KS Východ. Tento je určený väčším deťom, ktoré si chcú zašportovať, zasúťažiť v stolnom futbale alebo si zaskákať na trampolínach.

Animačné programy

Fitness

Súčasťou vybavenia hotela je aj moderná posilňovňa. Hoteloví hostia majú do fitness centra neobmedzený prístup zdarma.

Powerjoga

Cvičením jogy sa zbavíte zdravotných problémov, zvýši sa pružnosť a pohyblivosť, posilníte si Váš imunitný systém a zlepšíte svoje dýchanie. Powerjoga získava stále viac a viac svojich prívržencov preto neváhajte a príďte sa uvoľniť a poriadne si zacvičiť každú sobotu a nedeľu o 8:30 v kongresovej sále.

Aqua aerobic

Aqua aerobic je pomerne mladý šport kombinujúci aerobnú činnosť a vodné prostredie.  Je zameraný na zvýšenie fyzickej kondície, zníženia váhy a vytvarovanie tela. V hoteli si ho môžete zacvičiť každú sobotu o 16:00 v bazénovom svete.

Bowling, biliard, šípky a stolný futbal

Pre aktívny oddych Vám poslúžia dve bowlingové dráhy, biliard, šípky a stolný futbal. Dráhy si môžete rezervovať na hotelovej recepcii.

Cenníky a doplnkové informácie nájdete tu.

Stolný tenis

Pre tých hostí, ktorí si netrúfajú na klasický tenis máme pripravený stôl, kde môžete predviesť svoju rýchlosť a presnosť. Zabavte sa a zasúťažte si so svojimi priateľmi alebo deťmi. Stolný tenis si môžete zahrať pri bazénovom svete zdarma.