Vyhliadkové plavby

Pravidelné vyhliadkové plavby po Dunaji

Z prístavu Patince môžete absolvovať vyhliadkové plavby loďou po Dunaji. Počas plavby budete môcť spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov. Plavby sa konajú najmä po trase Patince – Moča a späť. Celá plavba trvá približne 1 hod.

V máji a júni sa pravidelné vyhliadkové plavby konajú každú sobotu o 14:00 hod., ostatné dni na základe objednávky alebo dohody.

V júli a auguste sa budú pravidelné plavby konať v pondelok, stredu a sobotu o 14:00 hod.

V septembri a októbri sa pravidelné vyhliadkové plavby konajú každú sobotu o 14:00 hod., ostatné dni na základe objednávky alebo dohody.

Cena:
dospelá osoba 8 €
dieťa do 12 rokov 4 €
dieťa do 6 rokov zdarma.

Informácie a nahlasovanie:

 

Dôležité informácie:

Výlet sa uskutoční pri minimálnom počte 15 prihlásených osôb. Organizátor si vyhradzuje právo zrušiť plavbu v prípade nevhodných poveternostných podmienok alebo nevhodného stavu vody na Dunaji.

Viac informácií o prístave

 

 

 

Povedali o nás

Prijemny oddych, ochotny peronal, chutne jedlo. Vyborny bazen, masaze a procedury. Deti sa vyblaznia :-) Izby su na slovenske pomery dost priestranne. Odporucam.

Peter

Zobraziť všetky recenzie

Priestranný vodný svet, ústretoví personál, ľahká dostupnosť, možnosť aj bezlepkovej stravy, odporúčam.

Senta

Zobraziť všetky recenzie

Bolo super :-D

Iveta

Zobraziť všetky recenzie

V hotelu jsem byla ubytována jen na 2 noci v rámci služební cesty a vše bylo naprosto perfektní. Milý personál, pokoje čisté. Naprosto vyhovující. Všem děkuji za milé přivítání. Lucie

Lucie

Zobraziť všetky recenzie