Zimné aktivity v hoteli

Nordic walking

Pri tomto športe využívate svaly celého tela. Nordic walking si môže vychutnať každý ako aktivitu, ktorá podporuje fyzické zdravie. Vykonáva sa so špeciálne navrhnutými palicami, ktoré sú podobné lyžiarskym. Je to šport vhodný pre každého, pretože je jednoduchý, finančne nenáročný a veľmi efektívny pre udržiavanie kondície.

Cenníky a doplnkové informácie nájdete tu.

Cvičíme každú sobotu od 14:20 hod. (bez poplatku za zapožičanie palíc pre ubytovaných hostí).

Fitness

Súčasťou vybavenia hotela je aj moderná posilňovňa. Hoteloví hostia majú do fitness centra neobmedzený prístup zdarma.

Powerjoga

Cvičením jogy sa zbavíte zdravotných problémov, zvýši sa pružnosť a pohyblivosť, posilníte si Váš imunitný systém a zlepšíte svoje dýchanie. Powerjoga získava stále viac a viac svojich prívržencov preto neváhajte a príďte sa uvoľniť a poriadne si zacvičiť každú sobotu a nedeľu o 8:30 v kongresovej sále.

Aqua aerobic

Aqua aerobic je pomerne mladý šport kombinujúci aerobnú činnosť a vodné prostredie.  Je zameraný na zvýšenie fyzickej kondície, zníženia váhy a vytvarovanie tela. V hoteli si ho môžete zacvičiť každú sobotu o 16:00 v bazénovom svete.

Bowling, biliard, šípky a stolný futbal

Pre aktívny oddych Vám poslúžia dve bowlingové dráhy, biliard, šípky a stolný futbal. Dráhy si môžete rezervovať na hotelovej recepcii.

Cenníky a doplnkové informácie nájdete tu.

Stolný tenis

Pre tých hostí, ktorí si netrúfajú na klasický tenis máme pripravený stôl, kde môžete predviesť svoju rýchlosť a presnosť. Zabavte sa a zasúťažte si so svojimi priateľmi alebo deťmi. Stolný tenis si môžete zahrať pri bazénovom svete zdarma.

Detský kútik

V hoteli sa nachádza plne vybavený detský kútik, kde sa deti môžu napríklad vrhnúť do bazénika s guličkami.